سلطانی فر وزیر ورزش ترکمن نیوز 300x300 - برگزاری مسابقات اسبدونی هفته دوازدهم گنبدکاووس با حضور وزیر ورزشترکمن نیوز: وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح و بازدید از چند پروژه همچنین نشست با استاندار و تماشای مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس، صبح امروز با استقبال مسئولین استانی وارد گلستان شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس امروز جمعه در هفته دوازدهم، با حضور مسعود سلطانی فر و هادی حق شناس برگزار می شود.

وزیر ورزش پس از افتتاح و راه اندازی چند طرح و پروژه ورزشی در گلستان به ویژه سالن ورزشی صدرای بندرگز، سالن ورزشی سالیکنده کردکوی با همراهی استاندار برای تماشای مسابقات پرهیجان اسبدوانی وارد پایتخت سوارکاری ایران می شود.

بر اساس گزارش ترکمن نیوز: این دوره از مسابقات همانند سایر وقایع ورزشی به علت شیوع کرونا بدون تماشاگر برگزار می شود و بنابه تاکیدات ستاد کرونای شهرستان گنبدکاووس از حضور هواداران ورزش اسبدوانی جلوگیری خواهد شد، بدیهیست که باحضور وزیر ورزش در مجموعه سوارکاری، کورس امروز با تدابیر شدید امنیتی و رعایت پروتکل های بهداشتی همراه خواهد بود و تنها مربیان اسب که اسبشان در کورس شرکت کرده است در جایگاه ویژه خودشان اجازه ورود دارند.

یادآوری می‌شود: مسعود سلطانی فر (۲۴ اسفندماه ۱۳۹۶) با حضور در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس برای بهبود وضعیت برگزاری مسابقات اسبدوانی وعده‌هایی دادند، همچنین خاطرنشان کردند: که تمام تلاش دولت و وزرات ورزش و جوانان در جهت سالم سازی فضاهای ورزشی و توسعه آن با مشارکت بخش خصوصی خواهد بود.

وی در نشست و هم اندیشی با هیات‌های ورزشی و سازمان های مردم نهاد، وعده خصوصی سازی وقایع ورزشی چون سوارکاری را نیز در دستور کار خود داشتند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۱۲

۲۴ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

90134

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک