امروز : یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

مطبوعات 207x300 - برگزاری جشنواره مطبوعات استان گلستانترکمن نیوز:  اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی با همکاری خانه مطبوعات و رسانه های استان گلستان برگزار می کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، این جشنواره در بخش حرفه ای؛ تیتر / خبر / مقاله و یادداشت / گفتگو  و گزارش / عکس (تک عکس ، گزارش خبری ) / طراحی و صفحه آرایی و بخش مردمی؛ عکس و کلیپ خبری در نظر گرفته شده است.

علاقمندان به این جشنواره می توانند در موضوعات تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین (تحقق شعار سال)، توسعه پایدار ، خودباوری وامید به جامعه، ترویج و تحکیم فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت، بهداشت ، سلامت و نشاط اجتماعی، آسیب های اجتماعی و نقش آفرینی رسانه ای، بیانیه گام دوم انقلاب ، محور تحول و گلستان نماد وحدت- تقریب مذاهب در این جشنواره شرکت کنند.

همچنین شرکت در جشنواره برای تمامی شهروندان و خبرنگاران حرفه ای در بخش های مشخص شده آزاد است و هرفرد مجاز به ارسال ۳ اثر در هر بخش از جشنواره است و آثار ارسالی در بخش حرفه ای باید در مطبوعات استانی و سرپرستی های استانی چاپ و یا در خبرگزاری ها ، پایگاه های خبری استان انتشار یافته باشد.

در بخش مردمی آثار ارسالی ، عکس با دوربین و تلفن همراه قابل قبول خواهد بود و دبیرخانه جشنواره ارسال کننده اثر را مالک آثار می داند و هرگونه مسئولیت قانونی وپاسخگویی حقیقی و حقوقی با شخص ارسال کننده می باشد.

علاقمندان به این جشنواره باید در نظر بگیرند که آثار ارسالی در بخش های تیتر و خبر ، مقاله و گزارش خبری درقالب pdf وعکس خبری حرفه ای ۳۰۰ DPI با پسوند JPG باشد.

گفتنی است که شرکت کنندگان باید آثار خود را از طریق آدرس اینترنتی golestan.pressfestival.ir تا تاریخ ۲۰ تیرماه ارسال کنند.

اختتامیه این جشنواره همزمان با هفته خبرنگار مرداد ۱۴۰۱ برگزار می شود.

 

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز