ازدواج اقوام ایران زمین 300x185 - برگزاری جشنواره ازدواج اقوام ایران زمین به‌ صورت مجازیترکمن نیوز: مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از برگزاری جشنواره ازدواج اقوام ایران زمین به صورت مجازی در استان گلستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  قاسمعلی برزمینی در جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره اقوام ایران زمین اظهارداشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا جشنواره ازدواج اقوام ایران زمین در روزهای ۱۲ و ۱۳ مردادماه با حضور نمایندگان قومیت‌های مختلف از سطح ملی و استانی به میزبانی گرگان برگزار خواهدشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: این جشنواره همراه با اجرای برنامه‌های شاد و مفرح در استان گلستان به صورت مجازی و از طریق لایوهای اینستاگرامی و دوربین‌های صدا و سیما خواهد بود.

وی با بیان این نکته که بیش از ۸۷ سمن در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، آسیب‌های اجتماعی، علمی و گردشگری در استان فعالیت می‌کنند، افزود: از این تعداد ۵ سازمان مردم نهاد در گلستان به صورت تخصصی در حوزه ازدواج فعالیت می‌کنند.

برزمینی اظهارداشت: با توجه به مشکلاتی که بر سر راه ازدواج جوانان وجود دارد باید بیش از گذشته از ظرفیت خیران و سمن‌ها بهره گرفت./ تسنیم

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۵۱

۰۱ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

79552

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک