خبرنگار 300x209 - برنامه متمرکز گرامیداشت روز خبرنگار در گلستان اعلام شدترکمن نیوز:  استاندار گلستان اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت در برگزاری تجمعات، امسال برنامه متمرکز گرامیداشت روز خبرنگار در استان با شرکت بخشی از خبرنگاران به صورت حضوری و بخشی به صورت غیرحضوری و با ارتباط ویدئوکنفرانسی برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل روابط عمومی استانداری، هادی حق‌شناس در بازدید از دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران استان گلستان ضمن گرامیداشت هفته خبرنگار، اظهار کرد: برنامه گرامیداشت روز خبرنگار امسال در استان گلستان، بعدازظهر یکشنبه ۱۹ مردادماه برگزار خواهد شد. امسال با توجه شیوع کرونا قطعاً نمی‌توان همانند سال‌های گذشته مراسم این روز را برگزار کرد، به همین منظور برنامه به شکل دیگری و با حفظ فاصله اجتماعی برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: در مراسم امسال با توجه به محدودیت فضا و حفظ فاصله اجتماعی، حدود ۶۰ نفر از خبرنگاران در سالن جلسات استانداری گلستان حضور می‌یابند و علاوه بر این، خبرنگاران تخصصی در هر حوزه در دستگاه اجرایی مربوطه حاضر و به‌صورت ویدئوکنفرانسی در جلسه شرکت می‌کنند.
استاندار گلستان خاطرنشان کرد: این خبرنگاران با حضور در ۱۳ دستگاه اجرایی به‌صورت ویدئوکنفرانسی در مراسم شرکت خواهند کرد و موضوعات و مسائل خود را مطرح می‌کنند.
دکتر حق‌شناس تصریح کرد: با این کار ضمن اینکه همه خبرنگاران در مراسم حاضر هستند، تمرکز جمعیتی نخواهیم داشت.
انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۳

۱۶ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80414

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک