امروز : یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۳,۷۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

شرکت هواپیمایی «آسمان» به ازبکستان 300x200 - برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی «آسمان» به ازبکستانترکمن نیوز:  شرکت هواپیمایی «آسمان» جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی کرده پروازهای خود به ازبکستان را راه‌اندازی کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ در مذاکراتی با حضور معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی «آسمان» و همچنین مدیر اجرایی شرکت گردشگری «Persian Gulf Tourism» موضوع برقراری پروازهای اختصاصی و منظم بین ازبکستان و ایران بررسی شد.

در چارچوب این دیدار «دانیار جمعه یف» رئیس اداره توسعه حمل و نقل هوایی وزارت حمل و نقل ازبکستان گزارشاتی را در مورد اصلاحات در دست انجام برای جذب شرکت های هواپیمایی خارجی به این کشور، توسعه جغرافیایی پروازها در اختیار نمایندگان ایرانی قرار داد.

«اولغبیک بیکتاش اف» معاون رئیس شرکت «ازبکستان ایرویز» در امور توسعه تجارت و گردشگری نیز گزارشاتی را در مورد تسهیلات ارائه شده برای شرکت های هواپیمایی خارجی در فرودگاه های بین المللی ازبکستان ارائه کرد.

معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی «آسمان» ابراز امیدواری کرد این گفت‌وگوها موجب توافقات پرثمر شود و راه را برای همکاری های متقابلا سودمند باز کند. این شرکت هواپیمایی در ابتدا خواستار برقراری پروازهای اختصاصی در مسیر «تهران- تاشکند» و «تهران- بخارا» شد.

بر اساس برنامه شرکت هواپیمایی، پروازها در ماه مارس سال جاری میلادی آغاز می شود. بعدا پروازهای منظم نیز برقرار می شوند.

 

گردآوری: گروه بین الملل ترکمن نیوز
https://turkmensnews.com
منبع:farsnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز