امروز : جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

کلاله 300x200 - برقراری آموزش خلبانی و پروازهای تفریحی در فرودگاه کلالهتورکمن نیوز مدیرکل فرودگاه‌های گلستان گفت: با توجه به ویژگی‌های فرودگاه کلاله و کمی ترافیک، موضوع آموزش خلبانی و پروازهای تفریحی در این فرودگاه در حال پیگیری است و هم اکنون هواپیماهای کوچک آموزشی در این فرودگاه قرار گرفته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  از روابط عمومی پرواز خبر، علی متانت در مراسم معارفه مدیر جدید فرودگاه این شهرستان اظهارداشت: برای اینکه پروازهای این فرودگاه پایدار شود به احداث یک مخزن سوخت نیاز داریم.وی افزود: با احداث مخزن سوخت اعتماد و تمایل ایرلاین‌ها برای برقراری پرواز از این فرودگاه فراهم می‌شود.

وی بیان داشت: تمامی زیر ساخت‌ها برای نشست و برخاست هواپیمای مسافری تا فوکر 100 در این فرودگاه فراهم است.وی اشاره‌ای به ضرورت حصارکشی فرودگاه کلاله کرد و گفت: به زودی با اعتبار تخصیصی 9 میلیارد تومان، ساخت دیواری به طول 12 کیلومتر در فرودگاه کلاله شروع خواهدشد.

متانت اظهار داشت: با توجه به ویژگی‌های فرودگاه کلاله و کمی ترافیک، موضوع آموزش خلبانی و پروازهای تفریحی در این فرودگاه در حال پیگیری است و هم اکنون هواپیماهای کوچک آموزشی در این فرودگاه قرار گرفته‌اند که به محض اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشور فعالیت آموزشی خلبانی و تفریحی از سوی بخش خصوصی در فرودگاه کلاله شروع می‌شود.

در پایان این جلسه از تلاش عبدالخلیل صادقی قدردانی و مهدی جمشیدی نیز به عنوان سرپرست جدید فرودگاه کلاله معرفی شد.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز