تخم مرغ در گنبد کاووس 300x179 - بررسی میدانی مشکلات بزرگترین واحد تولید تخم مرغ کشور در گنبدکاووسترکمن نیوز:  رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با پیگیری ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان طرح توسعه بزرگترین واحد تولید تخم مرغ کشور در گنبدکاووس شتاب بیشتری می‌گیرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  رئیس کل دادگستری گلستان و اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گنبدکاووس از بخش‌های مختلف مجموعه تولیدی شرکت کاسپین طلایی چیکا بازدید و از نزدیک مشکلات این واحد تولیدی را بررسی کردند.

هادی رئیس کل دادگستری گلستان گفت: به گفته سرمایه گذاران این واحد تولیدی، مشکلاتی در زمینه آب و برق داشتند که دستور‌های قضایی برای رفع آن صادر شد.

هاشمیان افزود: این مجموعه در حال راه اندازی فارم دوم خود با ظرفیت یکصد هزار قطعه مرغ است که امیدواریم با پیگیری‌های قضایی، راه اندازی این بخش شتاب بیشتری بگیرد و به زودی با افتتاح آن ظرفیت تولید تخم مرغ آن افزایش یابد.

او ادامه داد: بازدید میدانی از واحد‌های تولیدی در حال کار و یا واحد‌های تعطیل و نیمه تعطیل را در ستاد اقتصاد مقاومتی استان مستمر دنبال و برای کمک به رونق تولید استان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.
این مقام ارشد قضایی استان گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۵ واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل استان دوباره رونق گرفت و ۲۰۲ کارگر آن سرکار بازگشتند.
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۳

۲۰ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86826

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک