۲۴ واحد تولیدی راکد گنبدکاووس 300x200 - بررسی مشکلات ۲۴ واحد تولیدی راکد در گنبدکاووسترکمن نیوز:  مشکلات ۲۴ واحد تولیدی و اقتصادی تملیکی، غیرفعال و راکد گنبدکاووس با حضور نمایندگان بانک‌های گلستان و برخی از مسوولان در کارگروه عارضه‌یابی واحدهای تولیدی و اقتصادی این شهرستان بررسی شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛از روابط عمومی فرمانداری، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری گنبدکاووس روز چهارشنبه در این کارگروه گفت: کمبود نقدینگی، فقدان بازار فروش، تملیک توسط بانک‌ها و نیاز به تزریق تسهیلات برای ادامه فعالیت و مسائل قضایی از جمله مشکلات واحدهای تولیدی و اقتصادیمطرح شده در این جلسه بود.
علی‌اکبر برآبادی افزود: از مجموع ۲۴ واحد دارای مشکل، پنج واحد برای دریافت تسهیلات به اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گلستان معرفی و با نمایندگان بانک‌ها برای پرداخت بدهی و اقساط معوقه و اعطای تسهیلات به ۱۰ واحد دیگر رایزنی شد.
در این پیوند رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس هم گفت: نشست امروز نخستین کلینیک عارضه یابی مشکل واحدهای تولیدی و اقتصادی شهرستان با حضور نمایندگان بانک‌های عامل استان است.
خلیل رجبلی افزود: از ابتدای امسال تاکنون مشکل چهار واحد تولیدی در حوزه صنعت، معدن و تجارت شهرستان برطرف شده و به خط تولید بازگشتند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۲۰

۲۳ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80732

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک