امروز : سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

ترکمن الوهیبی 300x200 - بررسی ظرفیت های سرمایه گزاری درشهرستان ترکمن توسط نماینده شرکت maxvell internationalعمان+عکستورکمن نیوز:  فرماندار ترکمن گفت: شرکت mxvell international عمان علاقه‌مند به سرمایه‌گزاری در بخش‌های مختلف شهرستان‌های استان از جمله شهرستان ترکمن است و حضور شیخ یونس سرمایه گزار عمانی در شهرستان ترکمن و بازدید از ظرفیت‌های سرمایه‌گزاری نیز در همین راستا می‌باشد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛الیاس هیوه چی درحاشیه بازدید سرمایه‌گزار و مهمان عمانی شیخ یونس الوهیبی از مجموعه سوارکاری شهرستان ترکمن با بیان ظرفیت‌های شهرستان ترکمن و استان گلستان در حوزه صنعت اسب و حوزه گردشگری و ظرفیت سواحل و جزیره آشوراده گفت: شرکت سرمایه‌گزار عمانی در خصوص این ظرفیت های سرمایه‌گزاری در حال مطالعه است.

وی جذب سرمایه گزاران داخلی و خارجی را یکی از بسترهای توسعه خواند و گفت:این سرمایه‌گزار خارجی، داشتن ارتباط های جاده‌ای ، ریلی ، هوایی و دریایی همچنین داشتن ارتباط با کشورهای cis را برای سرمایه‌گزاری مهم ارزیابی کرده که تمامی این ظرفیت ها در استان موجود است.

فرماندار ترکمن گفت: سرمایه‌گذاران عمانی در حال مطالعه بر روی سایر ظرفیت‌های شهرستان برای امر سرمایه‌گذاری هستند که هر زمان به جمع‌بندی نهایی برسند اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز