استاندار خبرداد:

گلستان-ترکمن نیوز-  استاندار گلستان در دیدار با وزیر راه و شهرسازی گفت که راه آهن گرگان– مشهد و اینچه برون- گرمسار، ایجاد بندرخشک اینچه برون و آزادراه نوکنده- آشخانه نقش موثری در رونق سرمایه گذاری گلستان دارد.

ostandar 30a 300x169 - بررسی راهکارهای ایجاد و توسعه زیرساخت های گلستان با حضور وزیر راه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران،  از استانداری گلستان سید مناف هاشمی در دیدار با عباس آخوندی ضمن تقدیر از حمایت های وزارت راه و شهرسازی، تصریح کرد: تامین این زیر ساخت ها به همراه توسعه راه های استان به لحاظ کمی و کیفی و تجهیز ناوگان ریلی از جمله مسائلی است که نقش موثری در ارتقا جایگاه استان در زمینه تجارت و سرمایه گذاری خواهد داشت.
وی؛ گلستان را استانی مستعد در زمینه های مختلف دانست و افزود: با همراهی وزارت راه و شهرسازی زمینه های رشد گلستان شتاب خواهد گرفت و امیدواریم با توجه به ظرفیت راه آهن اینچه برون نقش گلستان در مراودات تجاری جمهوری اسلامی ایران با ترکمنستان و قزاقستان پررنگ تر شود.
وزیر راه و شهرسازی نیز در خصوص برقی کردن راه آهن اینچه برون به گرمسار، راه اندازی قطار گرگان به مشهد، آزادراه نوکنده به آشخانه و آسفالت راه های روستایی دستورات لازم را صادر کرد.
دکتر عباس آخوندی همچنین با اشاره به ظرفیت های استان گلستان، ابراز امیدواری کرد که با حمایت های مورد نظر، گلستان بتواند مسیر توسعه زیر ساخت های راه و شریان های ارتباطی را با سرعت بیشتری طی کند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۰۰

۲۹ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

6578

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک