امروز : جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    128208

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    6:01 | ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

300x239 - برای پروژه آسفالت‌ریزی خیابان‌ها، درایت در میدان عمل بکار گرفته شده استترکمن نیوز-  عضو شورای شهر بندرترکمن فرایند گسترده آسفالت‌ریزی در خیابان‌های شهر بندرترکمن را عزم جدی شورای شهر و شهرداری برای تحقق هر چه سریع‌تر مطالبات شهروندان دانست و گفت: در هر دوره شورای شهر به پروژه آسفالت‌ریزی توجهات خاصی صورت گرفته است و ما در این دوره تلاش کردیم تا سرعت بیشتری به این جریان بخشیده و موانع را از سر راه خود برداریم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ گوهرشاد حسینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ترکمن نیوز آسفالت‌ریزی خیابان‌ها را پروژه ای لازم الاجرا توصیف کرد و اظهار داشت: ما می‌دانیم که در گذشته روند آسفالت‌ریزی به شکل و کیفیت امروزی نبود و طی یک دوره شورایی تعداد عمدتا چند خیابان اصلی در لیست اجرای کار قرار می‌گرفتند، اما خوشبختانه امروز درایت در میدان عمل به کار گرفته شده و حتی روی بافت فرسوده تنی چند از خیابان‌ها نیز روکش آسفالت ریخته شده است.

وی در خصوص مقدار آسفالت مصرفی و هزینه بعمل آمده یادآور شد: بر این اساس طی امسال در خیابان‌های پاسداران ۴، استقلال جنوبی، صیاد ۳، انتهای ساحل ۲۷، آزادی ۲ و جمهوری ۹، زیر سازی و به طور کامل آسفالت شده‌اند‌ که مجموع آسفالت مصرف شده بالغ بر ۱۸۰۰ تن بوده و  ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان هزینه در برداشته است.

مهم این است که رفت و آمد شهروندان از محیط خانه به بیرون و بلعکس به سهولت انجام شود. خصوصا در فصل بارندگی که نبود آسفالت، مشکلات زیادی را برای عابرین و خودرو های نقلیه به وجود می‌آورد.

این عضو شورای شهر بندرترکمن، بهره‌برداری از پارک بانوان را از جمله اقدامات در دست اجرای شهرداری برشمرد و افزود: بنده امید دارم که بتوانیم در سال چهارم شورای ششم شهر بتوانیم سر و شکل مناسبی به این پارک بخشیده و به محیط آن جلوه ای زیبا ببخشیم.

در مجاورت پارک بانوان سالن ورزشی واقع شده است، بنابراین زنان می‌توانند در ساعاتی که فرزندان‌شان در سالن به ورزش می‌پردازند اوقات فراغت‌شان را در پارک مختص به خود گذرانده و زمینه تشویق بچه‌های شان به ورزش های سالم را فراهم نمایند.

گوهرشاد حسینی همچنین خاطر نشان کرد: در احداث پروژه‌های عمران و آبادانی توجه به کیفیت مهمترین بخش کار است. نیمی از جمعیت یک مجموعه شهری را بانوان تشکیل می‌دهند و به طبع احداث یک پارک اختصاصی با امکانات کافی می تواند محیطی در خورشان را برای شان رقم بزند.

گزارش از: طاهر جانی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز