امروز : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۷,۲۶۰

ریال

|

دمای هوای شهر

در مصاحبه اختصاصی رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه با خبرگزاری ترکمن نیوز مطرح شد:

برای ارتقای شرایط اقتصادی، جذب سرمایه گذار در استان گلستان اهمیت به سزایی دارد

ذوالفار امیر شاهیر ترکمن نیوز 300x198 - برای ارتقای شرایط اقتصادی، جذب سرمایه گذار در استان گلستان اهمیت به سزایی داردترکمن نیوز: رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان گلستان گفت: در شرایط کنونی برای ارتقای وضعیت اقتصادی، جذب سرمایه گذار بهترین مولفه توسعه تجاری و جهش تولید است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ ذوالفقار امیرشاهی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: با توجه به تحریم های یکجانبه و ظالمانه آمریکا و شرایط اقتصادی کشور همچنین شیوع کرونا در جهان، ایران و گلستان این ضرورت را می طلبد تا در جهت توسعه اقتصادی و ارتقای معیشت مردم در مسیر جلب سرمایه گذار داخلی و خارجی به استان بکوشیم.

وی افزود: بیش از ۲۴ سال از تاسیس دفتر وزارت امور خارجه در استان گلستان می‌گذرد و از شهریور سال گذشته (۱۳۹۸) این دفتر به نمایندگی وزارت امور خارجه ارتقاء یافت.

امیرشاهی با اشاره به هدف راه اندازی نمایندگی وزارت امور خارجه در گلستان گفت: این استان با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد به خصوص مشترکات فرهنگی و تاریخی با کشورهای آسیای مرکزی به ویژه همجواری و مرز طولانی استان گلستان با جمهوری ترکمنستان ضرورت داشت نمایندگی وزارت امور خارجه برای حل مسائل اقتصادی، تجاری، کنسولی و حقوقی مردم عزیز گلستان در استان مستقر شود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز