رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبدکاووس:

آماده 1024 51 300x185 - بدون همراهی مردم کرونا شکست نمی‌خوردترکمن نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبدکاووس گفت: بدون مشارکت و همراهی مردم مبارزه با ویروس کرونا موفقیت آمیز نخواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  رضا شجاعی در خصوص برنامه‌ریزی کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونای شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان مردم در خصوص مقابله با بیماری مطلع هستند اما به دلیل گذشت زمان رفتار مردم به حالت عادی بازگشته است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبدکاووس افزود: برای همراه کردن مردم برای شکست ویروس کرونا باید اطلاع رسانی گردد و یکی از ابزارهای اطلاع رسانی رسانه ها و فضای مجازی هستند.

وی بیان داشت: پرهیز از شایعه پراکنی و ایجاد فضای آرام برای پیشبرد اهداف از وظایف خبرنگاران می‌باشد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان گنبدکاووس در این نشست گفت: با همکاری مردم، ادارات و نهادها شهرستان گنبدکاووس در وضعیت زرد قرار دارد اما با این حال از شهروندان عزیز تقاضا داریم پروتکل‌های بهداشتی را به طورکامل رعایت نمایند تا بتوانیم وضعیت کرونا را در شهرستان به رنگ سفید و کم خطر تبدیل کنیم.

عبدالرحیم پالیده با توجه به بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریور گفت: دانش آموزان از زمانی که از منزل خارج می‌شوند تا زمان بازگشت موارد بهداشتی را به صورت کامل رعایت نمایند.

گزارش از: آرزو بسیا

خبرنگار ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۳۷

۲۲ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

82583

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک