ارازجان شمالی:

Sanat 4 300x211 - بخش تولید به استمرار حمایت‌های دولت نیاز دارداخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز- نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گلستان با قدردانی از حمایت های دولت یازدهم از بخش تولید برلزوم استمرار این حمایت ها در دولت دوازدهم نیز تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، ارازجان شمالی روز چهارشنبه درهمایش مدیریت صنعتی در صنایع تولیدی و خدماتی در گنبدکاووس گفت: با حمایت‌های خوب دولت یازدهم، وضعیت اقتصادی کشور از منفی ۶٫۸ درصد به مثبت پنج رسید.
وی با تاکید بر ضرورت ادامه این حمایت‌ها از واحدهای تولیدی در دولت دوازدهم افزود: تولیدکنندگان همچون زنبور عسل هستند که نیاز به باغ های گل دارند و دولت باید به ایجاد این باغ ها اهتمام ورزد.
شمالی اضافه کرد: برگزاری این همایش با هدف توجه بیشتر واحدهای تولیدی به استفاده از مدیریت علمی است.
معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز در این همایش با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر برلزوم تغییر نگرش سنتی به علمی در مدیریت واحدهای تولیدی تاکید کرد.
عبدالقدیر کریمی افزود: برگزاری این همایش‌ها هم برای مدیران و هم برای تولیدکنندگان بسیار مفید است و آنها می توانند در این همایش‌ها نقطه نظرات خویش را بیان نمایند.
وی گفت: دولت یازدهم تسهیلات خوبی درجهت رونق تولید و فعال کردن واحدهای راکد و نیمه فعال به واحدهای تولیدی گلستان اختصاص داد.
کریمی از تلاش‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی و شرکت شهرک های صنعتی گلستان برای برگزاری این همایش قدردانی کرد.
در شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس که در شرق استان گلستان واقع است، ۹۳ واحد تولیدی فعال وجود دارد.
در این همایش که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس درحال برگزاری است، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان و برخی تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی منطقه گنبدکاووس حضور دارند.

 

گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۹

۰۸ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

796

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک