گلستان 14 300x185 - با رعایت پروتکل های بهداشتی بازارهای گلستان قرق استاندارد و صمت خواهد شدترکمن نیوز:  مدیر کل استاندارد گلستان گفت: با رعایت پروتکل های بهداشتی، بازارهای گلستان قرق استاندارد و صمت خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل روابط عمومی اداره استاندارد گلستان، محمود فرمانی در جلسه امضای تفاهم نامه همکاری بین استاندارد، صمت و انجمن تولیدکنندگان لامپ گلستان از اجرای نظارت های شدید بر بازارهای گلستان برای شناسایی لامپ های غیر استاندارد خبر داد.

وی گفت: صحبت کردن از جهش تولید، بدون حمایت کافی از تولیدکنندگان کالاهای استاندارد و با کیفیت، به نتیجه مطلوب نخواهد رسید.

فرمانی اجرای تفاهم نامه همکاری با انجمن تولیدکنندگان لامپ کشور و نیز سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان را ابزار و مقدمه ای برای اجرای این هدف دانست و گفت: پس از امضای تفاهم نامه به مدت یک هفته، اطلاع رسانی و آموزش های لازم صورت می گیرد و در هفته دوم پس از امضای تفاهم نامه، طی گشت های مشترک با حضور نمایندگان استاندارد، صمت و انجمن تولیدکنندگان لامپ به بازارهای گلستان مراجعه خواهیم کرد تا تولیدات غیر استاندارد و بی کیفیت این صنعت را شناسایی کنیم.

دبیر شورای استاندارد گلستان تصریح کرد برای حمایت از حقوق مصرف کننده و البته تولیدکنندگانی که قائل به استاندارد و حقوق مردم هستند، با کالاها و تولیدکنندگان شناسایی شده برخورد قاطع قانونی صورت می گیرد.

در حال حاضر ۲ واحد تولیدی لامپ در استان گلستان وجود دارد که هر دو دارای استاندارد هستند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۰

۲۲ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78852

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک