امروز : چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۲۰,۴۴۰

ریال

|

دمای هوای شهر

یزدانی رئیس دادگستری گنبد 300x188 - با اهتمام نیکوکار گنبدی 540 پرونده در دادگستری گنبدکاووس منجر به صلح و سازش شده استترکمن نیوز: رئیس دادگستری گنبدکاووس گفت: در سال جاری ۵۴۰ پرونده به همت خیر گنبدی و رئیس شعبه یازدهم حل اختلاف منجر به صلح و سازش شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ علی یزدانی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت:  از سال ۸۲ تاکنون در شعبه صلح و سازش دادگستری گنبدکاووس به ریاست حاج محمد شهرکی ۶۲۱۲ پرونده رسیدکی و مختومه شده است.

وی افزود: به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت محمد (ص) و هفته وحدت با اهتمام این خیر نیکوکار زمینه آزادی ۱۳۰ زندانی جرائم غیر عمد فراهم شده است.

رئیس دادگستری تاکید کرد: در مجموع از آغاز سال ۹۹  تاکنون ۵۴۰ پرونده با صلح و سازش خاتمه یافته و ۲ پرونده قصاص نیز با جلب رضایت اولیای دم، توسط شعبه صلح و سازش دادگستری حل شده است.

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: حاج محمد شهرکی خیر پرتلاش گنبدی علاوه بر ریاست شعبه صلح و سازش دادگستری گنبدکاووس و رسیدگی و کمک به پرونده های جرائم غیر عمد در هر مناسبت و مسائل از قبیل سیل، زلزله پیش میآید به خصوص در سال جاری که شیوع کرونا باعث بیماری و آسیب بسیار در کشور و منطقه شده کمک های خیریه خود را از نیازمندان دریغ نکرده است.

وی تاکنون ۲۵ محکوم به قتل را از عمل قصاص رهانیده و از آغاز شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از ۷۰ هزار ماسک، دستکش برای بخش های مختلف پزشکی و درمانی تهیه کرده و در بین مردم استان گلستان و شهرستان گنبدکاووس توزیع کرده است.

راه اندازی بانک امانات تجهیزات پزشکی در ۳۱ استان کشور و احداث ساختمان ویژه مرکز سرطان در شهرستان گنبدکاووس از جمله فعالیت های این خیر در بخش سلامت و درمان است.

همچنین احداث چند باب خانه بهداشت، مدرسه  در مناطق محروم و همچنین توزیع لوازم نوش افزار برای مدارس روستاهای نیازمند از اقدامات خیرخواهانه این نیکوکار گرانقدر می باشد.

گزارش از: یاشار نیازی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز