امروز : سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    106394

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    0:38 | ۲۷ دی ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

7 61 300x200 - بازی امروز در شان والیبال گنبد بود/ والیبال گنبد به فرد وابسته نیست+فیلم مصاحبهترکمن نیوز: سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با ابراز رضایت از نمایش تیمش مقابل مس رفسنجان بر لزوم تفکر تیمی تاکید کرد و گفت که والیبال گنبد به فرد وابسته نیست.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عظیم جزیده در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ترکمن نیوز ضمن تبریک پیروزی مقابل مس رفسنجان، اظهارداشت: مجموعه باشگاه در این چندروزه سنگ تمام گذاشتند و روحیه و انگیزه را به تیم برگرداندند که در این پیروزی بسیار تاثیرگذار بود.

وی افزود: باتوجه به اینکه در چهار بازی متوالی دور برگشت شکست خورده بودیم در شرایط بسیار سختی قرار داشتیم و اعتماد به نفس تیم بسیار کاهش یافته بود اما با صحبت های انجام شده توسط مجموعه باشگاه اتفاقات بسیار خوبی رخ داد و امروز مقتدرانه و با نتیجه سه هیچ برنده شدیم و امیدواریم این پیروزی ها ادامه داشته باشد.

والیبال گنبد به فرد وابسته نیست

جزیده با بیان اینکه بازی امروز در شان والیبال گنبد بود، تصریح کرد: والیبال گنبد در طول تاریخ با هر نفراتی آقایی کرده است. والیبال گنبد به فرد وابسته نیست و تفکر تیمی در این شهر اهمیت دارد.

وی تاکید کرد: در بازی امروز تفکر تیمی، تفکر برد و نظم تیمی مشهود بود و نشان دادیم که می توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم اما یاداوری می شود که در حال حاضر در شرایط بسیار سختی قرار داریم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در خصوص مبین علاقی نیز گفت: علاقی مهارت بسیار بالایی دارد اما نیازمند زمان و تجربه است. در بازی های قبل در پوئن های حساس او را به زمین بازی آورده بودیم که امروز آن تجربه ها کارساز شد.

وی افزود: با صحبت های انفرادی با بازیکنان جنگندگی برای هر پوئن، سیستم و تاکتیک های تیمی به آن ها گفته شد همه این موارد نیازمند ذهن قوی است که امروز تیم ما ذهنش قوی بود.

من در این شهر عظیم جزیده شدم

جزیده از دست دادن دو بازیکن را در باخت های متوالی تیم تاثیرگذار دانست و افزود: رفتن دو بازیکن آماده و تاثیرگذار تیم را به چالش کشید و از آنان گله مند هستم.

وی افزود: گنبد شهر آن هاست و این شهر حامی آن ها بود، من در این شهر عظیم جزیده شدم انتظار داشتم به عنوان سرمربی از رفتن شان مرا با خبر می کردند. میکاییل تاجر در شرایط خاصی قرار داشت اما یونس قلیچ نیازی را نمی بخشم.

گزارش و مصاحبه از : یاشار نیازی

.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز