مرزهای هوایی ازبکستان 300x209 - بازگشایی مرزهای هوایی ازبکستانترکمن نیوز:  دولت ازبکستان از بازگشایی مرزهای هوایی این کشور با اجرای تمهیدات پیشگیرانه و قرنطینه‌ی مسافران با توجه به کشور مبداء خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛از خبرگزاری رویترز، دولت ازبکستان اعلام کرد قصد دارد از فردا (۱۵ ژوئن،‌ ۲۶ خرداد) اقدام به بازگشایی مرزهای هوایی خود با رعایت تمهیدات پیشگیرانه با توجه به کشور مبداء مسافران ورودی خواهد کرد.

دولت ازبکستان در بیانیه‌ای اعلام کرد، مرزهای هوایی این کشور که از ماه مارس بسته شده‌اند، از فردا برای دیپلمات‌ها و اعضای خانواده‌شان، سرمایه‌گذاران، گردشگران و پزشکان و همچنین آن‌هایی که برای تحصیل یا معالجه کشور را ترک کرده بودند، باز خواهد شد و امکان بازگشت‌شان وجود خواهد داشت.

مسافرانی که به ازبکستان وارد می‌شوند با توجه به کشوری که از آنجا (مبداء) می‌آیند، یا قرنطینه شده یا در خانه‌های‌شان تحت‌نظر و قرنطینه‌ی خانگی قرار می‌گیرند و در صورت نداشتن مشکل، وارد کشور خواهند شد. کسانی که از چین، ژاپن، کره جنوبی و سرزمین‌های اشغالی وارد ازبکستان می‌شوند، قرنطینه خانگی می‌شوند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۰۰

۲۵ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

79234

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک