اخبار گنبد کاووستورکمن نیوز به مناسبت روز پرستار مسئولین شهرستان گنبد کاووس از بیمارستان پیامبر اعظم (ص) بازدید بعمل آورده و این روز را به پرستاران این مرکز تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  صبح امروز در حرکتی نمادین جمعی از مسئولین شهرستان از بیمارستان آقپور «پیامبر اعظم (ص)» بازدید کردند و به مناسبت سالروز تولد دخت پیامتبر حضرت زینب (س) به پرستاران ساعی این مرکز روزشان را تبریک گفتند.

در این دیدار اعضای شورای اسلامی شهر گنبد کاووس، رییس شورای شهرستان، رییس اداره منابع طبیعی گنبدکاووس، رییس بنیاد مسکن شهرستان، رییس بیمارستان پیامبر اعظم، رییس اداره استاندار شرق گلستان، تنی چند از خیرین سلامت شهرستان، نماینده امام جمعه، دهیار آق قایه و تنی چند از مسئولین شهرستانی ضمن بازدید از تمامی بخش های درمانی این مرکز با اهداء شاخه گل و شیرینی به تک تک پرستاران حاضر در بیمارستان این روز را تبریک گفته و برای ایشان آرزوی سلامتی کردند.

 

در حاشیه بازدید و تبریک روز پرستار در بیمارستان پیامبر اعظم مسابقه شیرینی پزی بین کارکنان و پرستاران بخشها برگزار شد که به نفرات برتر جوایزی توسط رییس بیمارستان و مسئولین اهدا شد.

 

خبرنگار: یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۱

۰۵ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

10368

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک