به مناسبت روز پرستار

اخبار گلستانتورکمن نیوز رییس نظام پرستاری حوزه شرق گلستان از بازدید از بیمارستان های شرق گلستان و عرض تبریک روز پرستار به سپیدپوشان عرصه درمان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،   محمد کوهی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: به مناسبت سالروز ميلاد با سعادت حضرت زينب كبري(س) و روز پرستار از بیمارستان های شرق گلستان (آزادشهر، خانببين، مينودشت، كلاله، بيمارستان های دولتي، خصوصي و تامين اجتماعي گنبدکاووس) همراه با اعضای هیات مدیره نظام پرستاری شرق گلستان بازدید به عمل آمد و با اهدای شاخه گل به همکاران سپید پوش تبریک گفتند.

وی افزود: شان و منزلت واقعی پرستار تنها برای یک روز نیست بلکه حس انسان دوستی این زحمتکشان جلوه‌ای از کرامت بزرگ بانوی عاشورا حضرت زینب کبری (س) را منور می‌سازند که اسوه صبر و از خودگذشتگی زنان عالم است.

کوهی در ادامه تاکید کرد: از مطالبات اصلی پرستاران کشور اجرای تعرفه گزاری خدمات پرستاری می باشد که در این زمینه هیات مدیره نظام پرستاری شرق گلستان طی دیدار با نماینده محترم شهرستان گنبد کاووس و داشلی برون اخیرا و ارسال نامه رسمی به نمایندگان شرق گلستان (ابراهیمی، طیار و غراوی) خواستار اجرای این طرح شدند.

خبرنگار : یاشار نیازی

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۰۳

۰۲ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

10185

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک