امروز : جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۰۶,۴۸۰

ریال

|

دمای هوای شهر

آماده 1024 53 300x185 - بازدید سرزده نماینده مجلس از تمرین تیم والیبال شهرداری گنبد و ره آورد آنترکمن نیوز: امانقلیچ شادمهر نماینده شهرستان گنبد کاووس و بخش داشلی برون دوازدهم مهرماه جهت دیداری خلاصه وار از نماینده والیبال کشور در لیگ برتر در سالن المپیک این شهرستان حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  این دیدار سرزده را از دو جهت می‌توان کنکاش کرد که یک روی سکه برمیگردد به حسن نیت نماینده شهرمان به والیبال گنبد که شکی در این فضلیت اخلاقی نیست اما چه بهتر بود که دفتر ایشان با مسئولین باشگاه هماهنگی لازم را جهت آمدن آقای شادمهر بعمل می آوردند تا والیبال مستفید میشد.

وقتی حضور نماینده محترم در میان باشد مسئولین و بزرگان شهر و استان نیز پایشان به سالن باز میشد تا مشکلات تیم شهرداری را از نزدیک رصد میکردند.

امیدواریم نیروهای فعال در دفتر نماینده با کار کرد و نگرش حرفه‌ای به ورزش زوم کنند اما درخواست باشگاه از امانقلیچ شادمهر:
۱- با وجود پیگیری‌های نماینده محترم با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان دکتر فاضل جهت مساعدت و تخفیف در بُعد مالی آزمایش‌های تست کرونا با توجه به لزوم انجام آزمایشات هر ده روز یکبار برای تمامی نفرات باشگاه که هزینه بالایی را نسبت به سنوات گذشته می‌طلبد که هنوز مساعدتی در این خصوص صورت نگرفته است ، ضمن اینکه باشگاه بابت انجام آزمایشات در هر زمانی که نیاز بوده از مجموعه بهداشت درمان شهرستان و استان کمال تشکر را دارد .
۲-از آنجایی که یکی از مشکلات شهرداری با توجه به شرایط بد اقتصادی ، با کاهش درآمد مواجه شده ، استرداد ارزش افزوده می‌تواند کمک شایانی به تامین مالی و نقدینگی تیمداری شهرداری نماید که حمایت و پیگیری نماینده محترم و مردمی شهرستان از طریق اداره کل امور مالیاتی استان و کشور می‌تواند مثمر ثمر باشد.
٣- سالن المپیک به‌ عنوان تنها سالن استاندارد و قابل قبول شهرستان جهت میزبانی تیمهای لیگ برتری والیبال کشور دارای نواقصی می‌باشد که گاها از طرف ناظرین فدراسیون والیبال مطرح می‌گردد ( روشنایی ، سرمایش گرمایش ، صندلی ها و کفپوش ) اعتبار قابل توجهی را میطلبد ضمن تشکر از اداره ورزش جوانان شهرستان ، استان و هیات والیبال شهرستان در خصوص مساعدت‌های لازم ، پیگیری کشوری نماینده محترم از طریق وزارت ورزش و جوانان می‌تواند کارگشا باشد .

✍️ شیرمحمد شیروانی

خبرنگار ورزشی ترکمن نیوز

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز