امروز : شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۲,۸۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

مجلس کوموش دفه 300x209 - بازدید رئیس مجلس از کوموش‌دفهترکمن نیوز:  رئیس مجلس شورای اسلامی با همراهی استاندار و جمعی از مدیران از مناطق مرزی و کم برخوردار کوموش دفه دیدن کرد .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ محمدباقر قالیباف با حضور در مدرسه شبانه روزی کوموش دفه پنجاه نفر از پزشکان تهرانی در قالب گروههای جهادی از هفتم فروردین به گمیشان آمده اند و خدمات دندانپزشکی رایگان به مردم ارائه می دهند. دیدار کرد.

وی در ادامه ضمن بازدید از مناطق بازسازی شده پس از سیل کوموش‌دفه در جریان روند فعالیت و کمبودهای این مناطق قرار گرفت.

قالیباف همچنین با خانواده شهیدان خدمت که فرزندان آنها در جریان سیل ۹۸ هنگام خدمات رسانی به سیل زدگان جان باختند دیدار کرد.

وی در این دیدار گفت: روند قانونی محسوب شدن آنها به عنوان شهید خدمت و ساخت آرامگاه برای آنان را پیگیری خواهد کرد.

قالیباف در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بهمن سال گذشته قانونی برای رفع موانع تولید را باید اصلاح می‌کردیم که در حوزه واگذاری‌ها در اصل ۴۴ بود.

وی خاطرنشان کرد: در جهش تولید مسکن را در دستور کار داریم که از ۲۳ ماده در ماده ۱۸ هستیم و تا پایان فروردین تمام خواهد شد، در حوزه رفع موانع هم اصلاح برخی از مواد اصل ۴۴ در خصوص تولید و موانع تولید در دستور کار مجلس قرار دارد.

قالیباف یادآور شد: جهت گیری در مجلس یازدهم با رویکرد اقتصادی است و به آن سرعت و دقت بیشتری خواهیم داد و پس از کارهایی که انجام می‌دهیم توضیح خواهیم داد.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: در کسب و کار و رفع موانع در حوزه خدمات، صنعت، کشاورزی، دانش بنیان، اقتصاد دیجیتالی و غیره از موضوعات مهمی است که در مجلس باید انجام شود و قوانین زائد را برداریم و قوانینی که امکان اجرا داشته باشند را تصویب کنیم.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز