رسانه ای باشگاه همایون 300x200 - بازدید تور رسانه‌ای معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از مجتمع گردشگری همایونتورکمن نیوز تور رسانه‌ای معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری با حضور زهره محبوبی مدیر روابط عمومی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و جمعی از خبرنگاران و مستندسازان توسعه روستایی و فرماندار شهرستان ترکمن از مجتمع گردشگری و باشگاه سوارکاری همایون بندرترکمن بازدید کردند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ از روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ مدیر روابط عمومی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: با برگزاری تورهای رسانه‌ای روستا در استان‌های مختلف کشور، ضمن انعکاس فعالیت‌های اشتغالزایی و توسعه محور، مشکلات و موانع موجود در این مناطق نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.
تور رسانه‌ای روستاهای گلستان، سومین تور پس از استان‌های قزوین و البرز است که در قالب آن مناطق روستایی شهرستان‌های آزادشهر، بندرترکمن، کردکوی، علی‌آبادکتول و مراوه تپه مورد بازدید قرار می‌گیرد.

رسانه ای باشگاه همایون 1 300x200 - بازدید تور رسانه‌ای معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از مجتمع گردشگری همایون
گفتنی است پروژه گردشگری و آموزشی باشگاه سوارکاری همایون با اعتبار ۳۲ میلیارد ریال و با اشتغال ۵ نفر در هفته دولت سال جاری افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۱

۲۵ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

61509

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک