استان گلستان-ایتنانیوز-   استاندار گلستان به همراه مدیران استانی و شهرستانی از عملیات اجرایی سد نرماب در شهرستان مینودشت بازدید کرد. bazdid sad 300x200 - بازدید استاندار گلستان از عملیات اجرایی سد نرماب

به گزارش پايگاه خبري تحليلي ترکمن‌هاي ايران، از استانداری گلستان، دکتر مناف هاشمی صبح امروز (۱۶ آبان) در بازدید از این پروژه ، اظهار کرد: تسریع در عملیات اجرایی و آب گیری سد نرماب می تواند نقش موثری در ارتقا وضعیت آب شرق استان داشته باشد و دغدغه های مردم این منطقه را کاهش دهد.
لازم به ذکر است در این بازدید ضیایی مدیر سد نرماب گزارشی از آخرین روند این پروژه ارائه کرد و گفت: : سرریز سد نرماب ۱۰۰ درصد، دیوار آب بند ۸۶ درصد و سیستم انتقال آب چهل چای ۷۰ درصد تاکنون پیشرفت داشته است که در مجموع پیشرفت فیزیکی سد و تاسیسات وابسته آن حدود ۷۴ درصد و پیشرفت کل پروژه حدود ۴۵ درصد است.
مدیر طرح سد نرماب در ادامه با بیان این که یکی از مشکلات این پروژه جابجایی روستاها بودگفت: روستای جنگلده پایین ظرف یک ماه آینده جابجا می شود که با انتقال روستای جنگلده پایین، عملیات اجرایی بدنه سد نرماب سرعت خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: در صورت جابجایی روستای جنگلده پایین و رفع مشکلات اجتماعی و استملاک اراضی، آبگیری اولیه سد نرماب در اواسط سال ۹۷ امکان پذیری می باشد.
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۲

۱۶ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

6107

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک