امروز : پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

baran 26d 300x209 - بارش 10 میلیمتری باران در استان گلستانهواشناسی-ترکمن نیوز-  کارشناس هواشناسی گلستان گفت:: با ورود سامانه بارشی به گلستان شاهد بارش 10 میلیمتری باران در مناطق کوهستانی استان بودیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  محمود محمدقلی پور به صداوسیما گفت: با ورود سامانه بارشی از عصر روز دوشنبه به گلستان شاهد بارش نزولات جوی در استان بارش 10 میلیمتری رحمت الهی باران در استان بودیم که در این مدت شیرآباد شهرستان رامیان با 23 میلیمتر وعلی آباد کتول با 22 میلیمتر بیشترین بارش باران داشتند .
وی تاکید کرد: در این مدت بارش 15 میلیمتری برف در افراتخته علی آباد ودراز نوی کردکوی نیز ثبت شده است و ریزش برف در مناطق کوهستانی توسکستان گرگان ، خوش ییلاق آزادشهر همچنان ادامه دارد .
محمد قلی پور افزود: با ورود این سامانه بارشی دمای هوا در استان 6 درجه کاهش یافت اما این سامانه بارشی از عصر امروز از شرق استان خارج می شود وروند افزایش دما را تا روز شنبه دراستان شاهد خواهیم بود .
رئیس پلیس راه گلستان هم گفت: با توجه به بارش برف در ارتفاعات گلستان همه جاده های استان باز است ولی تردد در برخی از محورهای کوهستانی با زنجیر چرخ امکان پذیر است .
سرهنگ علی عبدی افزود: رانندگان برای عبور از مسیر کوهستانی توسکستان گرگان وخوش ییلاق آزادشهر حتما زنجیره چرخ باید داشته باشند وبرای گذر از جنگل گلستان وچاتال زنجیر چرخ وتجهیزات زمستانه به همراه داشته باشند .
وی تاکید کرد : رانندگان در صورت امکان از سفرهای غیر ضروری خودداری ودر صورت سفر به توصیه های پلیس راه توجه کنند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز