امروز : یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۶,۰۳۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    48865

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    11:34 | ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

فرماندار 300x99 - این ریاست ها به هیچ کس وفا نمی کند؛ مگر خدمتگزار مردم باشیمکلاله-ترکمن نیوز-  امام جمعه کلاله با بیان این نکته که کارگزاران نظام، سربازان ولی فقیه هستند؛ گفت: مدیران باید مطیع حکم حکومتی ولایت باشند، با مردم همدل و رفیق بوده و خود را خادم آنها بدانند و در رفع مشکلات جامعه کوشا باشند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حجت الاسلام والمسلمین کشیری در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان از زحمات محمد حمیدی فرماندار سابق تقدیر کرد و به علی اصغر بیانی فرماندار جدید شهرستان هم خوش آمد گفت.

آخوند دردی پور از روحانیون اهل سنت منطقه؛ نیز در سخنانی با تقدیر از حمیدی اظهار داشت: همه وظیفه داریم برای تداوم خدمت به مردم؛ با فرماندار جدید شهرستان همکاری و همراهی داشته باشیم.

فرماندار اسبق کلاله که به تاز گی سرپرست معاونت امور هماهنگی اقتصادی استاندار را پذیرفته در این مراسم شرحی از کار “یکسال و چهل روز” ارائه کرد و گفت: آرامش در شهرستان را از اولویت های کاری خود قرار دادم و با همراهی همه مدیران بدنبال خدمت بوده و تلاش کردیم؛ با تعامل رافع گرفتاری های آنان باشیم.

حمیدی به موضوع اشتغال اشاره کرد گفت: توانستیم با جذب “۱۴/۸ میلیارد تومان از اعتبارات توسعه روستایی از سهم تعیین شده ۱۵۱۰ نفر اشتغال پیشی گرفته و بستر بیش از ۱۶۰۰ شغل یعنی ۱۰۶ درصد را فراهم سازیم.

حمیدی ادامه داد:  طی دوران مسئولیت؛ با همراهی نماینده، استاندار و..توانستیم “اسناد ۲۶۲ هکتار” عرصه اختلافی با منابع طبیعی را به نام “کشاورزان” صادر کنیم.

فرماندار سابق کلاله در ادامه گزارشی از اقدامات دوران مسئولیتش؛ در اجرای طرحهای هادی روستایی، آبرسانی به روستا و شهر ، آسفالت جاده مسیر خالدنبی ع ،پیگیری در تأمین کادر درمانی بیمارستان و… به حاضران ارائه داد.

علی اصغر بیانی فرماندار جدید کلاله هم در این جلسه اظهار داشت: تلاش خواهم کرد؛ با همراهی ،مردم، نماینده و مدیران؛ اهداف عالیه ای را که برای کلاله ترسیم کرده ایم؛ به نتیجه برسانیم.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز