امروز : دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

Amanghelich Shadmehr 20 300x232 - ایران مشکل قانون ندارد بلکه مشکل تراکم قوانین است/گنبدکاووس پایتخت فرش دستبافت ایران معرفی شودترکمن نیوز: نماینده منتخب گنبد کاووس در مجلس یازدهم گفت : برای رفع مشکلات کشور مشکل قانون نداریم ولی آنچه باعث می‌شود معضلات بوجود آیند تراکم قوانین است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  امان قلیچ شادمهر در دیدار نمایندگان منتخب مردم گلستان در مجلس یازدهم با رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان ، روسای دستگاههای عضو شورای هم خانواده صنعت ، معدن و تجارت گلستان و نمایندگان واحدهای تولیدی استان در محل سالن جلسات سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان ، گفت : ما از فقر نمی ترسیم همانطور که از تحریم ها نمی هراسیم . ما از چهره زشتی که فقر با خود بهمراه دارد می‌ترسیم.

وی افزود: ما از فساد و فحشایی که از عواقب فقر است می هراسیم و به همین خاطر است که همه باید برای رشد و توسعه و ریشه کنی فقر تلاشی مضاعف کنیم .

شادمهر با بیان این که باید از یک جایی شروع کنیم و موانع توسعه استان را مرتفع کنیم ، گفت : ارقام و آمار زیاد است و تنها بازی با اعداد است لذا همه باید تلاش کنیم تا توسعه واقعی در استان اتفاق بیفتد .

منتخب مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: گنبد همواره محل تلاقی تمدن ها بوده و با توجه به پتانسیلهای فراوانی که در حوزه فرش دستباف دارد لازم است بمنظور توسعه آن ، تلاش کنیم تا این شهر را بعنوان پایتخت فرش دستباف ایران معرفی نماییم .

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز