تورکمن نیوز: مصاف تیم‌های ایران و قطر در چارچوب روز دوم مسابقات قهرمانی آسیا با برتری سه بر صفر ایران به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ در ابتدای ست اول، بازی برابری از سوی دو تیم ارائه شد و شاگردان کولاکوویچ موفق شدند با حساب ۸ بر ۵ از قطر پیش بیافتند و بازی به وقت استراحت فنی اول برود. در ادامه ایران فاصله‌اش را با قطر بیشتر کرد و ۱۶ به ۱۰ از حریفش پیش افتاد. سرویس‌های خوب معروف با چاشنی دفاع خوب امیر غفور در این ست باعث شد تا ایران با حساب ۲۵ به ۱۸از سد قطر در این ست بگذرد. اما در ست دوم تیم ایران خیلی زود از حریفش پیش افتاد و با حساب ۸ بر ۲ بازی به وقت استراحت فنی اول رفت. دفاع روی توپ میلاد عبادی‌پور از نکات قابل توجه بازی ایران در این ست بود. در ادامه این ست، هماهنگی غفور و معروف با درخشش میلاد عبادی‌پور باعث شد تا ایران ۱۶ به ۹ و به عنوان برنده برای استراحت فنی دوم زمین را ترک کند.
از دیگر نکات قابل توجه ست دوم، بازی خوب علی اصغر مجرد بود که در امتیاز گیری تیم ایران به خوبی نقش داشت. در نهایت این ست ۲۵ به ۱۵ به سود ایران به پایان رسید.

در ست سوم این بازی، قطر تلاش کرد تا بازی را در اختیار بگیرد ولی ایران با حساب ۸ بر ۶ از این تیم پیش افتاد. در ادامه قطر ۱۱ بر ۹ از ایران پیش افتاد ولی درخشش بازیکنان ایران این اختلاف را زود از بین برد و در ادامه جواد کریمی و یلی به بازی آمدند و این درحالی بود که ایران ۱۹ به ۱۵ از حریفش پیش بود. در نهایت شاگردان کولاکوویچ این ست را هم با حساب ۲۵ به ۱۷ به سود خود پایان ببرد و در مجموع سه بر صفر پیروز این میدان شود.

تیم ایران در سومین گام خود باید به مصاف استرالیا برود.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۵۲

۲۳ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

61431

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک