قایقرانی در شهرستان ترکمن 300x225 - ایجاد پایگاه قایقرانی در شهرستان ترکمنترکمن نیوز:  استاندار گلستان با رییس فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد و در این دیدار بر ایجاد پایگاه قایقرانی گلستان در شهرستان ترکمن تاکید شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در دیدار با دکتر علیرضا سهرابیان رییس فدراسیون قایقرانی با حضور برزمینی مدیر کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: گلستان استانی مستعد در حوزه ورزش های آبی خصوصاً قایقرانی است و حمایت فدراسیون قایقرانی می تواند زمینه رشد ورزشکاران این استان را فراهم آورد.

وی افزود: تلاش داریم تیمی از گلستان در لیگ سال آینده قایقرانی کشور حضور داشته باشد و در این مسیر استان به حمایت فدراسیون نیاز دارد.
استاندار گلستان گفت: وجود ورزشکاران موفقی همچون عادل مجللی در گلستان الگو ارزشمندی برای علاقه مندان به ورزش قایقرانی است و امیدواریم در آینده شاید ظهور ورزشکاران با اخلاق گلستانی دیگری در این ورزش باشیم.
لازم به ذکر است در این دیدار دکتر سهرابیان نیز از موارد عنوان شده در حوزه قایقرانی گلستان استقبال کرد و ابراز امیدواری کرد با حمایت استاندار و مجموعه ورزش و جوانان استان شاهد رشد و پیشرفت ورزش قایقرانی در گلستان باشیم.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۵۷

۲۳ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86988

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک