ترکمن آشوراده 1 300x200 - ایجاد زیرساخت‌ها با نگاه به آینده آشوراده انجام می‌شودترکمن نیوز:  فرماندار شهرستان ترکمن در جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان گفت: ایجاد زیرساخت ها با نگاه به آینده آشوراده انجام می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  الیاس هیوه چی در جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان اظهار کرد: رویکرد ما فراهم کردن زیرساخت ها در مسیر اسکله این است که در آینده اجرای طرح ملی گردشگری آشوراده تسهیل شود.
وی افزود: در بحث سواحل با توجه به شرح وظایف سازمانی خود، دستگاههای اجرایی لازم است اقدامات موثری انجام دهند.
هیوه چی تصریح کرد: با عنایت به این که ساحل بندرترکمن مانند سواحل شمال کشور یعنی مازندران و گیلان بریا استفاده شنا مناسب نیست، تلاش ما این است که در حوزه سواحل بتوانیم اعتبارات کشوری را جذب شهرستان کنیم تا زیرساختهای لازم را فراهم کنیم و در آینده فضاهایی برای محل های شنا در نظر داشته باشیم.
وی با اشاره به ساحل ماسه ای بین شهرستان ترکمن و گمیشان و دسترسی شهر بندرترکمن به این ساحل، آن را ظرفیتی دانست که با ایجاد امکانات و زیرساخت های لازم در آینده می توان به نحو مطلوب مور د بهره برداری قرار گیرد و جاذب مسافران و گردشگران شود.
فرماندار از دستگاه های فرهنگی شهرستان خواست در خصوص رعایت عفاف و حجاب مخصوصا از سوی مسافران در شهرستان اقدامات موثری انجام دهند تا تداخل فرهنگی باعث آسیب فرهنگی به شهرستان نشود.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده در سواحل شهرستان گفت: جاده سلامت، تعریض مسیر اسکله، ایجاد روشنایی، زیباسازی و .. از جمله اقداماتی است که در حوزه سواحل انجام گرفته است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۰۰

۱۲ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78347

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک