فرماندار شهرستان ترکمن:

2 158 300x225 - ایجاد زمین والیبال ساحلی در روستای خواجه‌لر موجب کشف استعدادها می‌شودترکمن نیوز: ایجاد زمین والیبال ساحلی در روستای خواجه‌لر که توسط بخش خصوصی در حال احداث است در صورت توسعه در سایر روستاها ضمن کشف استعدادها این امکان را فراهم می آورد تا نوجوانان و جوانان آن بتوانند حضوری بهتر در عرصه رقابت‌های استانی و ملی داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سید صادق شیرنگی در بازدید از زمین والیبال ساحلی در حال احداث روستای خواجه‌لر شهرستان ترکمن با بیان اینکه از حضور بخش خصوصی در ورزش استقبال می کنیم, اظهار کرد: با توسعه والیبال ساحلی در روستاها و برگزاری مسابقات مربوطه می‌توانیم به جذب مخاطبین این رشته پرطرفدار کمک نماییم.

1 235 300x225 - ایجاد زمین والیبال ساحلی در روستای خواجه‌لر موجب کشف استعدادها می‌شودوی تصریح کرد: تلاش ما بر این است تا با برنامه ریزی منظم حمایت های خود را از ورزش منطقه و توسعه بیشتر آن داشته باشیم.
فرماندار شهرستان در پایان با تاکید بر مدیریت صحیح فضاهای قابل استفاده برای ورزش, روند آماده سازی زمین مذکور را مطلوب ارزیابی نمود و از اداره ورزش و جوانان و هیات والیبال خواست نسبت به تجهیز وسایل مورد نیاز آن مجموعه( توپ, میله, تور و …) همکاری لازم را داشته باشند.
در این بازدید رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ترکمن, دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای خواجه‌لر، به عنوان هیات همراه فرماندار شهرستان ترکمن حضور داشتند.

گزارش از: خلیل رستگار

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۵

۲۸ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

85783

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک