کرونا ترکمن نیوز 3 300x197 - اگر مردم رعایت نکنند عیدقربان پاشنه آشیل کرونا می‌شودترکمن نیوز:  فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: اگر مردم رعایت نکنند عید قربان پاشنه آشیل کرونا می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالقدیر کریمی در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا اظهار کرد: طی سه هفته گذشته که وضعیت شهرستان قرمز شده کادر درمان جانفشانی کردند و با رعایت نکات بهداشتی نباید بگذاریم مدافعان سلامت خسته شوند.

وی با اشاره به ممنوع بودن برگزاری مراسمات از جمله عروسی و عزا و لزوم خودداری مردم از شرکت در اجتماعات گفت: عید قربان در پیش است و اگر مردم نکات و دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، پاشنه آشیل ما همین ایام خواهد شد و شاهد افزایش تعداد زیاد مبتلایان خواهیم شد.

کریمی گفت: علما و بزرگان شیعه و اهل سنت، معتمدین، پویش‌های مردمی و رسانه‌ ها باید مردم را نسبت به عواقب برگزاری دید و بازدیدهای عید قربان آگاه کنند.

وی تاکید کرد:  ۲۱ محدودیت بهداشتی تا پایان تیرماه در گنبدکاووس الزامی است.

کریمی با بیان اینکه در مکان‌های تجمعی و ادارات همه حتی ارباب رجوع باید ماسک بزنند، گفت: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم ارائه خدمت به افراد فاقد ماسک جزو موارد ضروری است همه مکلف به رعایت آن هستند.

وی افزود:  همشهریان در صورت مشاهده عدم رعایت مسائل بهداشتی توسط اصناف می‌توانند تخلفات بهداشتی را به شماره‌های ۱۹۰ و ۱۴۹۰ اطلاع‌رسانی کنند.

لازم به ذکر است در این جلسه مجمع خیرین سلامت شهرستان برای کمک به بیمارستان ها و مراکز درمانی اعلام آمادگی کردند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۰

۲۵ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

79033

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک