ترکمن نیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اینچه برون گفت: نخستین نماز جمعه سال ۹۹ پس از شیوع کرونا در شهر مرزی اینچه‌برون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حاج عبدالغفور آخوند چرکزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ترکمن‌نیوز اظهار کرد: بعد از حدود ۶ ماه تعطیلی،شرایط سخت کرونا، نخستین نماز جمعه شهرستان اینچه‌برون در سال ۹۹ با رعایت فاصله اجتماعی، بهداشت فردی و عمومی برگزار شد.

وی افزود: بعد از  اعلام وضعیت زرد در شهرستان گنبدکاووس، طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا در استان گلستان و با ابلاغ شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، همگام با تمامی مساجد و مصلی‌های اهل سنت ترکمن‌صحرا اولین نماز جمعه شهر اینچه‌برون نیز در سال جاری روز جمعه ۷ شهریورماه به امامت حاج مدد آخوند هوشمند اقامه شد.

آخوند چرکزی خاطر نشان کرد: اعضاء ستاد نماز جمعه شهرستان قبل از برگزاری نماز، محوطه مصلی را گندزدائی و ضدعفونی کردند و نمازگزارن با داشتن ماسک و ضد عفونی دست و باجانمازی اختصاصی در نماز جمعه حضور یافتند.

بر اساس این گزارش:  نور الله بابایی‌نژاد بخشدار داشلی‌برون نیز در مراسم نماز جمعه شهر اینچه‌برون حضور یافت و طی سخنانی به اهالی شهر مرزی اینچه‌برون در خصوص رعایت بهداشت به خصوص فرهنگ استفاده از ماسک توصیه کرد.
✍️گزارش از: یاشار نیازی
مدیر مسئول پایگاه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۱۹

۰۷ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

81659

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک