امروز : جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

عبدالباسط آخوند نوریزاد امام جمعه 2 300x202 - اولویت مسئولین شهرستان عدالت محوری و توسعه متوازن شهر باشد+عکسترکمن نیوز: امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس از مسئولین شهری خواست با عدالت محوری آرمان توسعه متوازن شهری را تحقق بخشند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حاج عبدالباسط آخوند نوریزاد در مراسم تکریم و معارفه شهردار گنبدکاووس ضمن تبریک حلول ماه مبارک ربیع الاول در ترجمه آیاتی از کلام الله مجید اظهارداشت: مسئولینی در این برهه از زمان تلاش خالصانه در راه پیشبرد اهداف دین مبین اسلام، منویات مقام معظم رهبری و کشور عظیم ایران اسلامی انجام دهد، همانا یک جهاد است.

وی با بیان اینکه جهاد تنها رفتن به جبهه و به دست گرفتن اسلحه نیست، ادامه داد: جهاد اکبر جهادی است که جهاد با نفس باشد و در راه پیشبرد آرمان‌های اسلام و مقام معظم رهبری باشد.

عبدالباسط آخوند نوریزاد امام جمعه 1 300x202 - اولویت مسئولین شهرستان عدالت محوری و توسعه متوازن شهر باشد+عکسحاج آخوند نوریزاد با آرزوی موفقیت و ابراز امیدواری از تلاش مسئولین در تحقق این اهداف، خاطرنشان کرد: هرکسی که مسئولیتی کسب می‌کند، متعهد می‌شود که وظایف خود را به طور صادقانه و مخلصانه انجام دهد و همیشه رضای خداوند، مردم و تقوا پیشگی را مدنظر خود قرار دهد.

امام جمعه اهل سنت ادامه داد: انتخاب افراد در مسئولیت‌های مختلف براساس دو معیار “توانمندی و تقوا” انجام می‌شود و امیدواریم با اولویت قراردادن این دو معیار شاهد تحولات اساسی و پیشرفت شهرستان باشیم.

حاج عبدالباسط آخوند نوزیزاد با اشاره به اینکه استفاده از خرد و تصمیم جمعی سبب آبادانی جامعه خواهد شد، تصریح کرد: مفهوم شورای اسلامی شهر این است که جهت پیشبرد اهداف شهرستان با اتخاذ خرد جمعی که نشات گرفته از مضامین و دستورات الهی شرع مقدس اسلام است استفاده شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر حفظ وحدت و اتحاد تاکید کرد و گفت: مردم امیدوار هستند تحول و پیشرفت اساسی در شهرستان صورت گیرد که نیازمند وحدت، اتحاد و هماهنگی تمام مسئولین شهری با یکدیگر است.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس همچنین گفت: در انجام هرکاری به خصوص عمران و آبادانی شهر باید عدالت را در نظر بگیریم و با عدالت محوری است که آرمان توسعه متوازن شهری تحقق پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: اگر مسئولین اخلاص و خلوص نیت داشته باشند و در هرکاری رضای خداوند را در نظر بگیرند، حتی در این برهه زمانی که با تحریم‌ها، کمبود بودجه و امکانات مواجه هستیم، خداوند متعال در هر شرایطی آنان را موفق خواهد کرد.

عبدالباسط آخوند نوریزاد امام جمعه 3 300x202 - اولویت مسئولین شهرستان عدالت محوری و توسعه متوازن شهر باشد+عکسحاج عبدالباسط آخوند نوریزاد با بیان اینکه مسئولین اختلاف نظرهای خود را کنار بگدارند، افزود: اختلاف نظری که از روی غرض نباشد باعث پیشرفت خواهد شد اما در صورتی که اختلاف نظر از روی غرض‌ورزی باشد، ضربه آن را مردم و شهرستان خواهند دید.

امام جمعه اهل تشییع گنبدکاووس نیز در این مراسم ضمن قدردانی تلاش و زحمات شهردار و شورای اسلامی دوره قبل، برای اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار جدید در این دوره آرزوی توفیق کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حاج محمود ترابی با بیان اینکه در شهری زندگی می‌کنیم که نیازمند عنایت همه جانبه است، اظهارداشت: باید به فکر انسجام، وحدت و حفظ سرمایه‌های شهرمان باشیم و برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی، آبادانی و توسعه شهری با هدف‌گذاری هوشمندانه انجام شود.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز