امروز : دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

اولین حضور عبدالحکیم آق ارکاکلی در شورای اداری شهرستان گنبدکاووس

اولتیماتوم نماینده مردم گنبدکاووس به مدیران: تا آخر هفته برنامه‌ها و نقشه‌راه عملیاتی ارائه دهید

  • کد خبر :

    128911

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:48 | ۱۴ خرداد ۱۴۰۳

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

تورکمن نیوز – یاشار نیازی- نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی برون در مجلس به تمامی مدیران اجرایی و رؤسای ادارات هشدار جدی داد تا نقشه‌راه عملیاتی برای حل مسائل و مشکلات مردم شهرستان را ارائه دهند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالحکیم آق ارکاکلی در اولین حضور خود در جلسه شورای اداری شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر مدیران ادارات شهرستان اظهار کرد: از شروع به فعالیت مجلس دوازدهم ضمن بازدید از ادارات مختلف با مسئولین دستگاه‌ها نشست‌هایی داشتم، متاسفانه هیچ اداره و مدیری، برنامه و نقشه‌راه عملیاتی درستی از چهار سال گذشته و همچنین برای چهار سال آینده خودش نتوانست ارائه دهد.

وی افزود: شهرستان گنبدکاووس با رنگارنگ اقوام مختلف از وحدت خوب اقشار مختلف مردم، مدیران و علمای دینی اهل سنت و تشیع برخوردار است اما مدیران گنبدی نتوانسته‌اند از برکات وحدت در جهت رفع مسائل و مشکلات حوزه خود برآیند و مطالبات مردم شهرستان را برآورده سازند.

آق ارکاکلی با اشاره بر اینکه شعار دادن و وعده‌های توخالی هیچ جایگاهی ندارد تاکید کرد: انتخابات دولت چهاردهم با شروع مجلس شورای اسلامی همزمان شده است، انتظار می‌رود تمامی مدیران ادارات برنامه و نقشه‌راه عملیاتی چهار سال آینده خود را در جهت خدمات رسانی به مردم شهرستان ارائه دهند.

نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی برون با اشاره بر اینکه نباید احتمال تغییر مدیران دستگاه‌ها در دولت چهاردهم بر عملکرد آنان منافات داشته باشد افزود: تمام مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید تا آخر هفته نقشه راه عملیاتی و برنامه‌های خود را مصور تدوین و ارائه نمایند.

وی افزود: انتظار می‌رود مدیران مستندات خودرا از برنامه هفتم توسعه، بودجه سنوات گذشته همچنین مصوبات وزراء رئیس جمهور و استاندار گلستان را از سفر شهید جمهور به استان گلستان و اعتبارات و سهم شهرستان گنبدکاووس تا پایان این هفته، تهیه و ارائه دهند.

آق ارکاکلی تصریح کرد: به عنوان نماینده مردم در مجلس تمام تلاش خود را برای جذب اعتبارات ملی برای پروژه‌های زیرساختی و رفع مشکلات مردم گنبدکاووس و بخش داشلی برون خواهم کرد و از مدیران دستگاه‌ها نیز انتظار دارم برای جذب سهم اعتبارات شهرستان به طور جدی تلاش نمایند و مطالبه گر باشند.

در ادامه نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی برون به پیگیری پروژه بیمارستان ۴۰۰ تخت‌خوابی اشاره کرد و گفت: مدیران باید پاسخگوی سوالات بنده در خصوص سرانجام دانشگاه علوم پزشکی گنبد، میزان لایروبی سد گلستان از آغاز شروع به کار تاکنون همچنین تعین وضعیت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی، ارائه الگوی مناسب برای طرح جایگزین شالی‌کاری، وضعیت تعرفه برق مناطق گرمسیری و تغییر آن برای شهرستان گنبدکاووس و سایر پروژه‌های مهم شهرستان باشند و در روز‌های آینده طرح‌ها و برنامه‌های خود را ارئه نمایند.

عبدالحکیم آق ارکاکلی در خاتمه تاکید کرد: در ادوار گذشته با عملکرد ضعیف مدیران، اعتماد مردم نسبت به مسئولین کمرنگ شده و باید تلاش مضاعف داشته باشیم با اقدامات درست اعتماد سازی نموده و مردم را به منتخبین خود و مسئولین دلسوز و خادم دلگرم سازیم.

نماینده خاطرنشان کرد: شهادت رئیس جمهور خدمت و همراهانش ضایعه بزرگی بود که مردم را غمگین ساخت اما به فرموده رهبر معظم انقلاب نباید این موضوع خللی در خدمات‌رسانی مسئولین به مردم ایجاد کند و بهترین هدیه که می‌توان تقدیم روح شهدای خدمت و شهید جمهور نمود همانا تلاش در خدمت به مردم و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو است.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز