فرمانده انتظامی گلستان خبر داد:

saregh 21m 300x209 - انهدام باند سارقان موتورسیکلت در استان گلستاناخبار اجتماعی-ایتنانیوز-  فرمانده انتظامی استان گلستان از انهدام باند سرقت موتورسیکلت و اعتراف سارقان به ۳۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت مراتب شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: پس از دو هفته کار اطلاعاتی و پلیسی و تحت مراقبت گرفتن سارقان حرفه ای و سابق دار و استفاده از دوربین های مدار بسته در نهایت سارق اصلی و سرکرده یک باند سرقت شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی طی یک عملیات دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان ادامه داد: بررسی های مقدماتی ماموران پلیس آگاهی نشان داد سارق اصلی این باند چهار نفره دارای سوابق متعدد کیفری به اتهام سرقت خودرو و موتورسیکلت بوده و خرداد ماه امسال از زندان آزاد شده بود.

وی اظهار کرد: متهم که اعتیاد شدید به مصرف مواد مخدر دارد در تحقیقات تخصصی به عمل آمده و ارائه شواهد و مدارک از سوی ماموران به جرم خود اقرار و به ۳۰ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: دیگر اعضاء این باند سرقت در چند عملیات جداگانه دستگیر و با تلاش ماموران از تمامی صحنه‌های سرقت بازسازی صحنه صورت گرفت.

وی اظهار داشت: متهمان در تحقیقات به عمل آمده اعتراف کردند با شناسایی وموتورسیکلت ها پارک شده در خیابان‌های خلوت و تاریک و با شیوه تخریب قفل فرمان اقدام به سرقت موتورسیکلت می‌کردند.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: در همین راستا پرونده تشکیل و متهمان برای انجام مراحل اداری تحویل مراجع قضائی شدند.

 

گردآوری:گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/ITNANews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۳۷

۲۱ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

4907

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک