مسلحانه 300x185 - انهدام باند سارقان مسلح در گنبدكاووسترکمن نیوز: فرمانده انتظامي گنبدكاووس از دستگيري ۳ سارق مسلح و کشف ۴ دستگاه موتور سرقتي در اين شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سرهنگ محمود علي فردر گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت در یک ماه اخیر در گنبدكاووس، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در آخرين سرقت مسلحانه توسط باند مذكور پس از دريافت خبر بلافاصله تيم‌هاي ويژه از ماموران انتظامي و پليس آگاهي به محل اعزام شدند، که در بررسي‌هاي انجام شده مشخص شد ۳ نفر سارق مسلح به وسيله يك قبضه سلاح پس از ايجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت وجه نقد يكي از شهروندان نموده و از صحنه متواري شده اند.

سرهنگ علي فر بيان کرد: در نهايت ماموران با تلاش هاي اطلاعاتي و گشت زني هاي هدفمند اين سارقان مسلح كه با موتورسيكلت در حال فرار بودند را شناسايي و به تعقيب آنان رفته و به آنان دستور ايست مي دهند، كه سارقان هیچ توجهي به اخطارهاي پليس ننموده و پس از حدود چندين كيلومتر تعقيب و گريز در يک عمليات پليسي هدفمند موتورسيكلت سارقان متوقف و متهمان زمین گیر شدند.

وي تصريح كرد: متهمان پس از دستگيري به انجام ۶ فقره سرقت مسلحانه و بعنف اعتراف کردند و از مخفيگاه سارقان ۴ دستگاه موتورسيكلت سرقتي نيز كشف شد.

فرمانده انتظامي گنبدكاووس با بيان اينکه متهمان به مراجع قضائي معرفي شدند، عنوان كرد: پليس شهرستان قاطعانه با مخلان نظم و امنيت عمومي برخورد مي کند و هرگز اجازه نمي دهد، افراد هنجار شکن امنيت و آرامش شهروندان را به مخاطره بياندازند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۴۵

۰۱ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

77500

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک