پروژه های جهش تولید استان گلستان 300x146 - انعقاد تفاهمنامه پروژه های جهش تولید استان گلستان در سال ۹۹ترکمن نیوز:  با حضور نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و حق شناس استاندار گلستان تفاهم‌نامه پروژه‌های جهش تولید استان در سال ۱۳۹۹ با اعتباری بیش از ۱۸۰۰ میلیارد تومان منعقد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ دوشنبه ۲۳ تیر در جلسه‌ای با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار گلستان تفاهمنامه پروژه های جهش تولید استان در سال ۱۳۹۹ با اعتبار بیش از ۱۸۰۰ میلیارد تومان در قالب ۶۱ طرح و پروژه از محل اعتبارات استانی ,ملی , بودجه شرکت های دولتی , تسهیلات ثابت و در گردش, کمک‌های فنی و اعتباری امضا شد.

 در این جلسه و بر اساس این تفاهم نامه مقرر شد بر اساس منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص جهش تولید و با استفاده از حداکثر توان بخش خصوصی پروژه های سرمایه گذاری استان عملیاتی گردد.
 لازم به ذکر است این پروژه ها در حوزه های زیرساخت, کشاورزی, آب و خاک, صنایع تبدیلی, گردشگری, صنایع دستی,دام و طیور می باشد و مقرر گردیده با اجرای آنها گام موثری در راستای ارتقای شاخص‌های توسعه ارزش افزوده و اشتغال مولد و پایدار استان برداشته شود.
 لازم به ذکر است در این جلسه عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان نیز حضور داشت.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۲

۲۳ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78934

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک