ابراهیم بیگی ترکمن نیوز 300x196 - انتقاد معاون فنی و خدمات شهری شهرداری گنبدکاووس از عدم همکاری نیروی انتظامی+فیلم مصاحبهترکمن نیوز: معاون فنی و خدمات شهری شهردار گنبدکاووس گفت: در پی مصوبه شورای سلامت مبنی بر جلوگیری از شیوع کرونا که هر گونه اجتماعات در کشور ممنوع شد، در شهر گنبدکاووس نیز بازارهای ماهی فروشان، پرنده فروشان، بازار میوه و سایر بازارهای هفتگی از آغاز طرح فاصله گذاری اجتماعی تعطیل و ممنوع شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هوشنگ ابراهیم بیگی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: با توجه به تماس‌های مکرری که اهالی محله جمعه بازار داشتند و به جریان تجمعات دستفروشان و پرنده فروشان معترض بودند، نیروهای بازرسی شهرداری در محل مستقر شدند تا از دایر کردن بازارچه در این مکان طبق قانون جلوگیری کنند.

وی در ادامه گفت: با توجه به اهمیت موضوع انتظار داشتیم نیروی انتظامی همکاری لازم را با شهرداری داشته و در عملیات بازدارنده و پیشگیری از تجمع دستفروشان ما را یاری کنند که جز گشت زنی با خودرو همکاری قابل ملاحظه ای مشهود نبود.

ابراهیم بیکی در ادامه تاکید کرد: عدم همکاری مناسب نیروهای انتظامی باعث جری شدن و جسارت بیشتر تجمع کنندگان و پرنده فروشان شد و با نیروهای شهرداری درگیر شدند که منجر به مجروح شدن ۲ نفر از ناحیه گردن و پا شده است.

معاون فنی و خدمات شهری شهرداری گنبدکاووس در خاتمه تصریح کرد: با تماس‌هایی که با نیروی انتظامی داشتیم قرار شد از هفته های آینده همکاری بهتر و نظارت دقیق‌تری در کنار نیروهای شهرداری داشته باشند تا بهتر بتوانیم در مسیر حراست و نظم شهری و همچنین رعایت قوانین پیشگیرانه شیوع بیماری کرونا به شهروندان خدمت کنیم.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۲

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

74811

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک