رهبر دمکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا:

آمریکا و اروپا-تورکمن‌نیوز- نانسی پلوسی با انتقاد از تعدی‌های جنسی ترامپ علیه زنان، گفت: انتخاب وی به عنوان رئیس جمهور سیل این اتهام زنی‌ها علیه مقامات آمریکایی را به راه انداخته است.

Nanci 6Az 300x200 - انتخاب ترامپ سیل اتهامات جنسی علیه مقامات آمریکا را به راه انداخت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن​های ایران، به نقل از اسپوتنیک، «نانسی پلوسی» رهبر دمکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا در گفتگوی اخیر خود با شبکه خبری ان بی سی با انتقاد از به راه افتادن روند سیل عظیمی از اتهامات جنسی علیه شخصیت‌های سیاسی و چهره‌های معروف این کشور، گفت که این روند با انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری آمریکا به وجود آمده و در حقیقت مقصر اصلی به راه افتادن این جنجال در آمریکا شخص دونالد ترامپ است.

بر اساس این گزارش، پلوسی گفت: انتخاب دونالد ترامپ واکنش‌ها را برانگیخت. بسیاری از زنانی که تجارب بدی در گذشته داشته‌اند اکنون می‌گویند: من تجربه بدی داشته ام و اکنون احتمالا شخصی که در آن تجربه من نقش داشته رئیس جمهوری آمریکا بوده است. پس من باید (آن را) اعلام کنم!

وی همچنین در مورد اتهام جنسی «هاروی واین اشتاین» کارگردان مشهور هالیوود که به اتهام آزار جنسی چند هنر پیشه مطرح زن از کار خود برکنار شد گفت: هاروی این قائله را به راه نینداخت. این انتخاب پرزیدنت ترامپ بود که این بلا را بر سر هاروی آورد و اکنون هم همه را بر گرفته است.

گفته می‌شود تاکنون ۲۴ زن در آمریکا ترامپ را به تعرض جنسی علیه خود متهم کرده و برخی از آنها در دادگاه علیه وی طرح دعوا کرده اند. این درحالیست که ترامپ از زیر بار انجام تمامی این تعدی‌های جنسی شانه خالی کرده و انجام چنین اعمالی را به طور کل منکر شده است.

گردآوری: گروه خبری تورکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۳۵

۰۶ آذر ۱۳۹۶

کد خبر :

7091

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک