امروز : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۴,۵۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

ترکمن نیوز: دبیر هیات بازرسی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاهای گلستان از برگزاری انتخابات در این استان با حضور ۴۰ هزار نفر عامل اجرایی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  امیر محمدپور در کارگاه آموزشی ویژه بازرسان و سربازرسان شعب اخذ رای گنبدکاووس اظهار داشت: ۲ هزار بازرس، سربازرس و بازرس ویژه در این دوره از انتخابات مشارکت خواهند داشت.

وی بیان کرد: این کارگاه آموزشی جهت آشنایی بیشتر بازرس ها و سربازرس ها با وظایف و ساختارهای موجود برگزار گردید.

محمدپور تصریح کرد: در کارگاه آموزشی ویژه بازرسان و سربازرسان شعب اخذ رای آزمون گرفته می‌شود و در صورت قبولی در این آزمون این افراد به عنوان بازرس یا سربازرس در شعب اخذ رای حضور خواهند داشت.

فرماندار ویژه گنبدکاووس در این کارگاه اظهار داشت: بازرسین در انتخابات جایگاه بالایی دارند و این افراد باید از دانش انتخاباتی و انگیزه بالایی برخوردار باشند.

عبدالقدیر کریمی اذعان داشت: امیدواریم همه نهادها به مشارکت حداکثری و رفتن پای صندوق ها متعهد باشند تا سکان اداره کشور را به دولتی با رای اکثریت بسپارند.

کریمی یادآور شد: مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ۷۴ درصد و در انتخابات مجلس شورای اسلامی ۶۳ درصد مشارکت داشته‌اند.

رئیس هیئت بازرسی شهرستان گنبدکاووس بیان کرد: بازرسان براساس شرح وظایفی که در اختیار آنها قرار می گیرد موظف به جلوگیری از بروز جرایم انتخاباتی و همچنین بازرسی روند برگزاری با هدف پیشگیری از وقوع تخلف هستند.

میقانی گفت: در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاهای گلستان ۴۰ درصد بازرسان بانوان و ۶۰ درصد آقایان هستند.

گزارش از: آرزو بسیا

خبرنگار ترکمن نیوز در استان گلستان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز