امروز : جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۰۶,۴۸۰

ریال

|

دمای هوای شهر

خانه مطبوعات گلستان - انتخابات خانه مطبوعات گلستان در آینده نزدیک برگزار می‌شودترکمن نیوز:  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با تصریح بر اینکه در زمان حاضر این استان خانه مطبوعات ثبت شده قانونی ندارد، گفت: برای رفع این نقص انتخابات خانه مطبوعات در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عادله کشمیری عصر یکشنبه با ارسال متنی به خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز گلستان ابراز داشت: انتخابات خانه مطبوعات استان که قرار بود ۱۳ بهمن ماه برگزار شود؛ به علت فراهم نشدن مقدمات قانونی به تعویق افتاد.

عادله کشمیری گفت: برگزاری انتخابات خانه مطبوعات گلستان زمانی ممکن خواهد بود که اساسنامه آن در اداره ثبت اسناد ثبت شود که متاسفانه باوجود ‌تاکیدات مکرر شفاهی و کتبی و فرصت هایی که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به تشکل مربوطه داد، هنوز این کار صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه منتخبان دوره قبل خانه مطبوعات گلستان نتوانستند اقدامات ثبتی را انجام دهند، افزود: با مهلت داده شده و مستند به اساسنامه تشکل مربوطه در اولین فرصت هیات موسس از بین پیش کسوتان مطبوعات انتخاب و برای انجام تشریفات قانونی (مقدمات انتخابات) به اداره ثبت معرفی خواهند شد.

وی اظهار داشت: پس از اقدامات ثبتی و بررسی عضویت اعضای حاضر و پذیرش از بین اهالی صاحب صلاحیت مطبوعات و رسانه های گلستان؛ انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات استان برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز