امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

کریمی فرماندار گنبدکاووس 300x211 - امکانات دولتی در اختیار متولیان برگزاری انتخابات گذاشته می‌شودترکمن نیوز: معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان تمام امکانات دولتی را در اختیار متولیان برگزاری انتخابات قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالقدیر کریمی در نشست شورای اداری شهرستان گنبدکاووس که با محوریت انتخابات برگزار شد، با اشاره به اهمیت انتخابات 28خرداد اظهار داشت: امیدواریم مردم گنبدکاووس با مشارکت حداکثری در این دوره همانند ادوار گذشته برگ زرینی در تاریخ این شهر ثبت کنند.

کریمی افزود: در دوره گذشته انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا و انتخابات مجلس شورای اسلامی سال 98 به ترتیب با نرخ مشارکت 74درصد و 63 درصد گنبدکاووس از جمله شهرستان هایی در کشور بود که مردم حضور پررنگی در انتخابات داشتند.

وی تصریح کرد:‌ براساس آخرین آمار اعلام شده از سوی شبکه بهداشت شهرستان گنبدکاووس حدود 247 هزار نفر در این شهرستان واجد شرایط رای بوده که از این تعداد بالای 20 هزار نفر رای اولی می باشند.

کریمی افزود: 163 نامزد در انتخابات شورای شهر گنبدکاووس و اینچه برون به رقابت خواهند پرداخت، از این تعداد سهم گنبد 145 کاندید و شهر اینچه برون 18 کاندید است.

وی ادامه داد:‌ تعداد کاندیداهای روستاهای گنبدکاووس 1189 نفر بوبده که 1000 نفر مربوط به بخش مرکزی و 89 نفر نیز مربوط به بخش داشلی برون می شوند.

عبدالقدیر کریمی افزود: تعداد 281 شعبه اخذ رای در سطح شهرستان گنبدکاووس تدارک دیده شده که 215 شعبه ثابت و 31 شعبه نیز سیار خواهند بود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس ادامه داد: هیچ یک از مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان حق استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات به نفع یا علیه کاندیدی را نداشته و روسا و کارکنان ادارت از فعالیت در ستادهای انتخاباتی کاندیداها در ساعات اداری پرهیز کنند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز