فرمانده مرزبانی گلستان:

farmande 11d 300x190 - امنیت پایدار و عالی در مرزهای جمهوری اسلامی وجود داردگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  فرمانده مرزبانی گلستان گفت: امنیت پایدار و عالی در مرزهای جمهوری اسلامی وجود دارد  و با اشاره به برخی هنجارشکنی ها در اعتراضات مردمی، خاطرنشان کرد: فریب خوردگان بویژه دشمنان، از حماسه ۹ دی عبرت بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،   سرهنگ ولی الله رضایی روز دوشنبه درمراسم تکریم و معارفه فرمانده قدیم و جدید هنگ مرزی اترک گنبدکاووس اظهار داشت: برخی از اراذل و اوباش که از خارج از مرزها خط می گیرند، با سوء استفاده از اقدامات اعتراضی اخیر مردم در برخی شهرها، هنجارشکنی می کنند.
وی با اشاره به حماسه ۹ دی سال ۸۸ خطاب به فریب خوردگان و دشمنان انقلاب، گفت: شما بایستی از حماسه ۹ دی مردم درس عبرت بگیرید و یک تجربه تلخ را دو بار تکرار نکنید.
سرهنگ رضایی اضافه کرد: در سایه فرماندهی کل قوا و تلاش های شبانه روی نیروهای مسلح و نیز مرزبانی، امنیت پایدار و عالی در مرزها و داخل کشور فراهم است و اجازه ایجاد ناامنی و اغتشاش به هیچ احدی داده نمی شود.
وی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی به برکت خون شهیدان، رهبری های مقام معظم رهبری و حضور هوشیارانه مردم در صحنه، با اقتدار به حرکت رو به تعالی خود ادامه می دهد و حرکت های هنجارشکنانه عده ای فریب خورده که قصد موج سواری دارند، تاثیری بر آن ندارد.
فرمانده مرزبانی گلستان با اشاره به شاخصه های مدیریت و فرماندهی در نیروهای مسلح که نشات گرفته از سیره پیامبر (ص)، ائمه اطهار (ع) و قرآن است، گفت: نگاه به آرمان ها و ارزش های اسلامی و مردم از مهمترین شاخص ها درحوزه مدیریت و فرماندهی نیروهای مسلح است.
سرهنگ رضایی نژاد افزود: فرماندهان نظامی این نوع نگاه را همچون نگاه فرماندهی کل قوا که الگوی آنان است و به آن اعتقاد و باور دارند، مورد توجه و عمل قرار می دهند و این اصول و شاخص ها در کنار دشمن شناسی و شهادت طلبی، وجه تمایز پلیس ایران با دیگر کشورها است.
وی با قدردانی از همکاری و تعامل مرزنشینان با نیروهای مرزبانی برای تامین امنیت پایدار، از مسئولان ادارات و نهادهای مختلف نیز خواست نسبت به رسیدگی به مناطق مرزی و رفع مسائل و مشکلات مرزنشینان تلاش بیشتری داشته باشند.
سرهنگ رضایی نژاد، پیگیری استیفای حقوق مرزنشنیان را برعهده مرزبانی دانست و اضافه کرد: مرزبانی مسائل و مشکلات مناطق مرزی را به صورت مستمر پیگیری می کند.
معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز دراین مراسم باقدردانی ازتلاش های فرمانده سابق هنگ مرزی اترک و آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید، گفت: با وجود وسعت، جمعیت و موقعیت جغرافیایی این شهرستان، اما درسایه وقاق و همدلی بین اقوام و مذاهب، مسئولان، ائمه جمعه، علما و روحانیون و نیروهای نظامی و امنیتی، آرامش و امنیت خوبی درمنطقه حاکم است.
عبدالقدیر کریمی افزود: با اینکه کار درمناطق مرزی سخت است اما نیروهای مرزبانی به نحو احس وظایف خود را انجام می دهند که از این جهت باید قدردان زحمات آنان بود.
در این مراسم آخوند مدد هوشمند امام جمعه اهل سنت شهر مرزی اینچه برون نیز در سخنانی با قدردانی از تلاش های مرزبانان در تامین امنیت مناطق مرزی، برلزوم توجه بیشتر به مناطق مرزی این شهرستان تاکید کرد.
در این مراسم که برخی مسئولان، فرماندهان نظامی و مرزنشینان گنبدکاووس هم حضور داشتند، باقدردانی از تلاش های سرهنگ ‘علی احمدزاده’ فرمانده سابق هنگ مرزی اترک، سرهنگ ‘محمدرضا سراوانی’ به عنوان فرمانده جدید این یگان نظامی معرفی شد./ایرنا

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۳۶

۱۱ دی ۱۳۹۶

کد خبر :

8679

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک