جمعه اهل سنت آخوند نوریزاد 1 300x198 - امام جمعه اهل سنت: توفیق خدمت صادقانه به مردم توفیق الهی است+عکستورکمن نیوز: امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: خدمت صادقانه به مردم توفیق الهی است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حاج عبدالباسط آخوند نوریزاد در مراسم بزرگداشت هفته دولت اظهار داشت: مدیران در قبال مسئولیتی که دارند باید نزد خداوند پاسخگو باشند و با رعایت اخلاق و وجدان کاری در حد توان در چارچوب قوانین و مقررات به مردم که صاحبان اصلی انقلاب هستند خدمت صادقانه داشته باشند.

وی با اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: این شهیدان گرانقدر الگو و اسوه دولتمردان کشورمان هستند یادشان را گرامی میداریم.

امام جمعه تاکید کرد: خدمت به مردم و مسئولیتی که جهت انجام امور محوله سپرده می شود مسئول است درقبال خودش، خدایش و بندگان خدا که باید با خدمت صادقانه مسئولیت خود را انجام دهد.

وی با اشاره به سهم بسزایی که مردم گنبدکاووس در پیروزی انقلاب اسلامی دارند و شهدایی که اهدا کرده اند خطاب به استاندار افزود: استان گلستان استان خوب و پرباری است، توسعه باید در استان متوازن تمام سعی خود را در مسئولیت خود داشته باشید که تبعیض نباشد و بر نحوه مدیریت و خدمت مدیران استانی و شهرستانی نظارت کامل داشته باشید.

امام جمعه اهل سنت تاکید کرد: مردم شهرستان گنبدکاووس وفادار به نظام و مقام معظم رهبری هستند، فارس و ترکمن، شیعه و اهل سنت همگی با صلح و همدلی در کنار یکدیگر زندگی می کنند.

وی با اشاره به احادیثی از حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت علی (ع)  افزود: رعایت اخلاق در همه شئونات شغلی یک اصل است و مدیران هرگز نبایستی آن را فدای سیاست نمایند.

حاج عبدالباسط آخوند نوریزاد در خاتمه سخنان خود گفت: یک سنت حسنه ما در هفته دولت داشتیم، آن هم دیدار مسئولین و مدیران با ائمه جمعه بود؛ که امسال از آن محروم ماندیم، امیدواریم این سنت همچنان ادامه داشته باشد.

گزارش از: یاشار نیازی

 

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۳۰

۰۵ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60386

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک