دبی فلسطین 300x200 - الجزایری‌ها نام خیابان «دبی» را به «فلسطین» تغییر دادندترکمن نیوز:  مردم الجزایر در مخالفت با اقدام امارات عربی متحده برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی نام یکی از خیابان‌های پایتخت این کشور را که دبی نام‌گذاری شده بود، به فلسطین تغییر دادند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  کاربران در شبکه‌های اجتماعی اقدام مردم الجزایر در تغییر نام خیابان ” دبی ” شهر الجزیره به ” فلسطین ” را جشن گرفتند و عنوان کردند که این اقدام یک پیروزی برای مردم فلسطین است.

مرکز رسانه‌ای فلسطین روز چهارشنبه با اشاره به اینکه مردم الجزایر، اقدام امارات در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی با وساطت آمریکا را نپذیرفتند، افزود: کاربران شبکه‌های اجتماعی اظهار داشتند که خیابان ” دبی ” در الجزایر که دارای مراکز تجاری بود و تجارت ارز در آن انجام می‌شد، در پاسخ به اقدام امارات به فلسطین تغییر کرد و این اقدام نمادین مردم الجزایر با استقبال گسترده‌ای روبرو شد.

بر اساس این گزارش، اقدام مردم الجزایر در تغیر نام دبی به فلسطین تنها به عنوان خیابان ختم نشد و برخی از مدافعان فلسطین در اقدامی نمادین دیگری و در راستای رد عادی‌سازی روابط امارات با رژیم اشغالگر [ صهیونیستی]نام فروشگاه‌های خود را از ” دبی” به ” فلسطین ” تغییر دادند.

منبع: qodsna

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۰

۳۰ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

81075

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک