shabrangi 7b 294x300 - افتتاح 40 پروژه اقتصادی و اشتغالزا با بیش از 36 میلیارد تومان در بندرترکمنبندرترکمن-ترکمن نیوز-  معاون فرماندار شهرستان بندرترکمن گفت: ۴۰ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا با بیش از ۳۶ میلیارد تومان در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،   سیدصادق شیرنگی ظهر امروز در نشست گروه خبری فجر استان گلستان اظهار کرد: ۴۰ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا در سطح شهرستان بندرترکمن افتتاح و کلنگ‎زنی خواهد شد.

وی تصریح کرد: ۲۵ پروژه عمرانی با اعتبار ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در دهه فجر کلنگ‎زنی و به بهره‎برداری می‎رسد ارزش ریالی این پروژه‎ها ۳۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است که توانسته زمینه اشتغال ۹۶ نفر را فراهم کند.

معاون فرماندار شهرستان بندرترکمن با بیان اینکه افتتاح پروژه‎های دهه فجر امسال به صورت متمرکز و با حضور مسوولان استانی کلنگ‎زنی و افتتاح می‎شود، ابراز کرد: ۷۷ پروژه در دهه فجر کلنگ‎زنی می‎شود که شامل دو مدرسه سه کلاسه و دو ۶ کلاسه است.

شیرنگی با بیان اینکه کلنگ احداث دهکده فرهنگی ورزشی در دهه فجر به زمین زده خواهد شد، گفت: این پروژه با سرمایه‎گذاری ۱۰۰ میلیون تومان به بهره‎برداری خواهد رسید، آغاز عملیات اجرایی احداث کانال زهکشی در بندرترکمن از دیگر پروژه‎های عمرانی ما است.

وی بیان کرد: پروژه‎های شهرستان بندرترکمن که در دهه فجر به بهره‎برداری می‎رسند، شامل آب‎شیرین‎کن ۳۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، مرغداری گوشتی ۵ هزار قطعه‎ای با سرمایه‎گذاری ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان و پروژه آبیاری تحت‎فشار ثابت و متحرک است.

معاون فرماندار شهرستان بندرترکمن با بیان اینکه در دهه فجر باید خدمات نظام به مردم از سوی مسوولان ارائه شود، گفت: دهه فجر حکایت از روزهای ماندگار در تاریخ ملت ایران است./فارس

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۰۷

۰۷ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

10553

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک