ترکمن نیوز:  دیوار ساحلی رودخانه چهل چای و سکوی موقت زباله افتتاح و کلنگ ساخت غسالخانه اهل سنت و دیوار ساحلی گرگانرود بر زمین زده شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ امروز ۱۹ تیرماه با حضور مهندس غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، فرماندار ویژه شهرستان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار گنبدکاووس ۴ پروژه عمرانی در گنبدکاووس افتتاح شد.

دیوار ساحلی رودخانه چهل چای به طول ۱۵۰ متر و اعتبار ۱۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات سیل ۹۸ با پیشرفت ۹۵٪ تا دوهفته آینده تکمیل می شود.

سکوی موقت حمل زباله در زمینی به مساحت ۴ هکتار و با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال افتتاح شد و بزودی استانداری دو دستگاه سیم تریلر کشنده حمل زباله به شهرداری گنبدکاووس تحویل می دهد و برای رفع نیاز شهرستان یک سکوی دیگر جمع آوری زباله ایجاد خواهد شد.

کلنگ غسالخانه اهل سنت به مساحت ۴۰۰ متر مربع و اعتباری ۱۰ میلیارد ریال از محل درآمدهای عمومی شهرداری و همچنین دیوار ساحلی رودخانه گرگانرود در روستای گدم آباد به طول ۶۰۰ متر مربع و اعتبار ۴۰ میلیارد ریال از محل اوراق قرضه و اعتبارات سیل به زمین زده شد و پیش بینی می شود تا پایان شهریور ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۰۰

۱۹ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78732

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک