محرومیت زدایی در گلستان - افتتاح و کلنگ زنی پروژه محرومیت زدایی در گلستانترکمن نیوز: عملیات اجرایی و افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی شهر مرزی مراوه‌تپه با ۱۶۳ میلیارد تومان توسط بنیاد مستضعفان در گلستان افتتاح و کلنگ زنی شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  رییس بنیاد مستضعفان در این آیین که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: با هدف شتاب بخشیدن به محرومیت زدایی در گلستان ۱۶۳ میلیارد تومان پروژه در این استان کلنگ زنی و افتتاح می شود.
سید پرویز فتاح افزود: تلاش می کنیم به همه تعهد خودمان در رابطه با افزایش خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم کمتر برخوردار و محروم پایبند باشیم و به همه توافق ها و موافقت نامه ها خود را عمل خواهی کرد.

فتاح با اشاره به اقدامات صورت گرفته در رابطه با بازسازی پس از سیل در گلستان گفت: در بخش های عمرانی و مهندسی به کمک سیل زدگان شتافتیم و به همه واحدهای خسارت دیده سیمان رایگان اختصاص یافت.

وی با اشاره به مقوله ساخت بیمارستان در مراوه تپه گفت: اقدامات مناسبی برای تجهیز این مرکز درمانی صورت گرفته است و تلاش می کنیم تا هر چه سریعتر بهره مندی مردم از این طرح را فراهم بیاوریم.

نماینده گروه‌های جهادی و مردمی گلستان نیز در این مراسم با اشاره به بروز انواع حادثه طبیعی در استان گفت: پس از سیل سال گذشته، زلزله امسال رامیان و شیوع کرونا ، هزار گروه جهادی مردمی خدمات بهداشتی درمانی، تغذیه، حمایتی، کمک‌های معیشتی، ساخت منزل و سایر بخش‌ها به مردم استان ارائه کردند.

سیدمحمد حسینی اظهار داشت: گروه‌های جهادی اکنون در شهرستان زلزله زده رامیان در حال ساخت ۲۰ خانه برای محرومان، مستضعفان و نیازمندان این مناطق هستند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۰۶

۰۹ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

89357

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک