پیشگیری از سرطان شهرستان ترکمن.jpg1  300x225 - افتتاح مرکز پیشگیری از سرطان شهرستان ترکمن در هفته دولتترکمن نیوز:  استاندار گلستان گفت: مرکز طب تسکینی و‌ پیشگیری از سرطان جمعیت هلال احمر شهرستان ترکمن اتفاقی مهم در حوزه سلامت و درمان بر محور مشارکت خیرین داوطلب است.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس استاندار گلستان در حاشیه این بازدید گفت: این مرکز کار مشترک خیرین و جمعیت هلال احمر است.
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی هم ان شاا.. مجوزهای لازم را صادر خواهد کرد و اگر همه کارها طبق برنامه ای که جمعیت هلال احمر و دانشگاه ارائه داد و با اراده ای که خیرین دارند بعد از چندسال کار طاقت فرسا که این ساختمان بسیار مطلوب را برای این امر خیر آماده کردند، ان شاا.. این مرکز در هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید.
گفتنی است این پروژه در هفته دولت سال ۱۳۹۴ کلنگ زنی شد و مساحت زمین در نظر گرفته شده برای این مرکز یک هزار مترمربع است که محوریت مرکز پیشگیری، آموزش و فرهنگ سازی است. خیران برای احداث ساختمان این مرکز، یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان کمک کردند و تجهیز آن از سوی هلال احمر استان انجام می‌شود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۰۰

۰۴ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

79748

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک